Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsungot vagy Iphonet érdemes...

Samsungot vagy Iphonet érdemes venni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt Iphone 13 és Samsung A54 vagy S23 -ra


Miértekre is kiváncsi lennék. Miért Iphone, miért Samsung.


2023. máj. 19. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyéni preferencia kérdése.

Sok minden függ az előző telefontól is, mert nyilván azonos rendszerűek(gyártójúak) között gyorsabban megy az adatátvitel a régiről, a szinkronizáció stb.

Hozzátéve, én android-ról megléptem a váltást IOS-re, vannak előnyei és hátrányai mindkét rendszernek de hétköznapi használatban abszolút nem nyilvánul meg. Ami IOS esetén hátrány, a teljes fájlkezelés hiánya, kicsit zavaró lehet android után.

De ezen kívül tényleg nem tudnék semmit felsorolni.

2023. máj. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik neked jobban tetszik. Menj el valami boltba, probald ki mind kettot, vagy kerd el haverodtol ha van neki, amelyik jobban fog tetszeni azt vedd meg.
2023. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a Galaxy S23-at venném a szebb és gyorsabb kijelző, valamint a zoomkamera megléte miatt. Ezen felül az sem elhanyagolható számomra hogy az S23 fogása sokkal kényelmesebb mint az Iphone 13-é, hiszen annak az élei nincsenek lekerekítve. Számomra a fordított vezetéknélküli töltés megléte is fontos, mivel szoktam használni. Üzemidőben hasonlóak, de a Galaxy gyorsabban tölt fel.


Összességében én csak akkor döntenék az Iphone mellett ha a többi eszközöm is Apple lenne, így kihasználva az ökoszisztémát, egyébként az S23-at venném.

2023. máj. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább az iPhone.
2023. máj. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
Ájfon mert az menőőő
2023. máj. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát mielőtt a két gyártó vagy típus közül döntesz. Elsőkörben azt döntsd el hogy az iOS vagy Android operációs rendszer használata a szimpatikusabb számodra. Mert a Samsung (és más Androidos telefonok) és az iPhone között ez a legfőbb, és a felhasználói élmenyt legjobban meghatározó tulajdonság. És a kettő nagyon eltér egymástól!


Az egyiket fajtát nyilván mar ismered. Ha a másik ismerősi körben rendelkezésre áll, kicsit kérd el, nyomkodd, vizsgáld hogyan viszonyulnál hozza.


Bár megjegyzem ha hétköznapi dolgokra kell (telefonálás, ébresztő, számológép, FB, Internet, fotózas, chat, stb...) bármelyikről bármelyikre gyorsan át tudsz szokni.

2023. máj. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!