Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen középkategóriás telefon...

Milyen középkategóriás telefont érdemes venni Samsungon kívül?

Figyelt kérdés
Eddig csak Samsungjaim voltak és már nagyon unom az egész Samsung feelinget.
2023. jan. 26. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Mire használnád? Az, hogy középkategória, már nem igazán mond túl sokat, nagyon megdrágultak a telefonok. Mekkora a keret? Milyen telefonod van jelenleg?
2023. jan. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Most egy Samsung A41 van. Telefonálni, Netezni, messengerezni, néha fotózni, számlákat fizetni.
2023. jan. 26. 22:12
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is Samsung volt, de nem voltam megelégedve és utána váltottam egy olyanra, ami nekem jobban bejött: HUAWEI.
2023. jan. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

[link]


Itt a 100-200 ezer közötti telefonokról írtak pár hónapja, ezek között nézelődj elsősorban.

2023. jan. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem tök felesleges drága telót venned, mert az olcsóbbak is tudják azt, ami neked kell és pár év múlva úgyis váltasz megint!
2023. jan. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Régebben a Huaweit mondtam volna, de közismert okok miatt már nem ajánlom a márkát. (Ugye a google hiány) Apple téren ott az Se, amit csak akkor ajánlok ha pici de erős telefont keresel viszonylag olcsón. Ha a Samsungot nem vesszük figyelembe, akkor középkategóriában a Google Pixel 6a-t ajánlom. Az most a legjobb vétel. Árban közép, de felszereltségben felsőközép kategóriás. Nagyon jó.
2023. jan. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
31%

"Ugye a google hiány"


Miféle google hiány?


Mert nekem is Huawei van és nem tapasztaltam semmiféle hiányt.

2023. jan. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
7. A google szolgáltatásai nem elérhetőek a Huawei új készülékein. Többek között a Play Áruház sincs meg a telefonjaikon. Ez még nem tragédia. A nagyobb gond az, hogy sem a gmailt, sem a YouTubeot, sem bármi más google alkalmazást nem lehet letölteni legális forrásból. Neked valószínűleg réggebbi Huaweied van, azokon még van google.
2023. jan. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8: értem, akkor jó! Megnyugodtam, köszi! :)

Hát akkor vehet még belőle régebbit a kérdező is! :)


Azért tök szemétség, hogy egy ilyen jó márkát tönkretettek! :(


Közben nézegettem a Google Pixel 6a-t, jókat ígér, de nem túl biztató értékeléseket olvastam...


"2 nap után leejtettem 20 cm-ről és ripityára tört a kijelzője. Soha nem láttam még ilyet. De a hideg zuhany csak ezek után jött: Gyakorlatilag nincs olyan telefonszervíz, ami javítaná Magyarországon. Aki elvállalná az 110 ezer Ft-ot kérne a kijelzőcseréért (most a telefon 140 ezer Ft-ba kerül) , illetve 2 hónapot kell várni az alkatrészre. Senkinek nem ajánlom!"


"Nehéz hozzá hátlaptokot kapni"


"Egy nap használat után bedöglött a mikrofon. Hol hallottak a vonal túlsó végén, hol nem. Utólag kiderült, hogy ez egy gyakori hiba ennél a típusnál, úgyhogy visszaküldtem."


Neked mióta van Google Pixel 6a-d és te miket tapasztaltál vele ?

2023. jan. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Hát akkor vehet még belőle régebbit a kérdező is! :)"


Ne vegyen, mert amikben még van, azok már korosodó telefonok, jellemzően már nulla szoftveres támogatással.


"Azért tök szemétség, hogy egy ilyen jó márkát tönkretettek! :("


Hát igazából a kínaiak maguknak köszönhetik.


"Közben nézegettem a Google Pixel 6a-t, jókat ígér, de nem túl biztató értékeléseket olvastam..."


Az értékelők 90%-a akkor fog értékelést írni, ha épp betojik a telefonja. A telefon széttörése nem a telefon hibája, a mikrofon hibát pedig gariban csinálják.


Egyébként ha lenne hivatalos forgalmazója az országban a Pixeleknek, akkor én is bátran ajánlanám, így viszont annyira nem. Itthon pl. az 5G sem működik rajta, bár szerintem ez sokadlagos szempont, főleg a középkategóriában.

2023. jan. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!