Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messenger üzenetet hogy lehet...

Messenger üzenetet hogy lehet úgy elolvasni hogy az üzenet író számára olvasatlan maradjon?

Figyelt kérdés

Sokszor van, hogy írok valakinek és 1 hét múlva is azt látom, hogy nem nyitotta meg.

Biztos van akit nem érdekel és nem olvassa, de a többség biztos kíváncsi.

Valahol lehet állítani a telón.

Elméletileg az iphone-on a teljes üzenetet le lehet húzni és elolvasni.

Nekem nem iphone-om van, (hallottam) akkor nem is tudom elolvasni a teljes üzenetet anélkül, hogy ne nyitnám meg?


2023. máj. 26. 11:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
47%

Nem nyitod meg, csak elolvasod amennyiblátszik belőle.

Vagy ha ki/be kapcsolod a telódat utána felugrik az üzenet. Ha nem vagy rá kiváncsi, rákatt hosszan, majd rámész hogy megjelölés olvasottként, és akkor nem zavar többé, az író fél meg úgy látja hogy el sem olvastad.

2023. máj. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
de el szeretném olvasni, csak "titokban" minta nem is láttam volna, ahogyan ők szokták nekem
2023. máj. 26. 11:44
 3/25 anonim ***** válasza:
46%
Nem lehet ilyet.
2023. máj. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Pedig lehet mert ők is úgy sokták nekem, hogy nem nyitják meg

de mégis elolvassák mert amikor találkozunk hebegnek habognak tudják miről van szó, csak b@sztak válaszolni...

2023. máj. 26. 11:50
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérdezd meg őket
2023. máj. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
A Messenger mindig is összevissza jelezte ezeket az állapotokat, készüléktől függetlenül.
2023. máj. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

5: És hogy gondoltad?

-Szia, látom hogy mindig elérhető vagy de amit én írok nem olvasod el soha, mégis mindig tudod miről van szó, miért nem válaszolsz nekem?


(Nem akarom megkérdezni, nem fogok felesleges konfliktusokba bonyolódni, csak szimplán én is ezt fogom tenni, ha tőlem kérnek segítséget, "én sem fogom észrevenni")

2023. máj. 26. 12:07
 8/25 anonim ***** válasza:
24%
Ne hebegjél, habogjál.
2023. máj. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Azt nem én szoktam ;)

de látod neked sincs több eszed

2023. máj. 26. 12:22
 10/25 anonim ***** válasza:
55%
#7 igen, képzeld az emberi kommunikáció csodákra képes. Tudom a mai világban nehéz ezt felfogni, de felnőtt emberként meg lehet beszélni a dolgokat.
2023. máj. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!