Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi telefonon akarok...

Xiaomi telefonon akarok fejlesztői ágról stabil ágra visszaállni, ez hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
Elméletileg csak simán nem lehet ebben az irányban. Úgy olvastam mindenképpen nyitni kell hozzá a bootloadert. Nem tudom ez tényleg igaz-e vagy van-e egyszerűbb út. A jelenlegi verzió, ami rajta van az MIUI 10 Global 9.6.27 Beta. Elérhető MIUI 12.0.2.0.PEIMIXM Global, ezt szeretném feltenni, vagy akár újabbat is (persze ez hivatalosan nem támogatott), ha működik. Kérlek adjatok leírást videót, ami működő és biztosan meg tudom csinálni. Annyit még hozzátennék, hogy próbáltam MiFlash programot használni a legújabbat (bár már ez is nagyon régi) , 20181115-ös verzió. Elindul akkor kéri "Please install driver", rákattintok Install-ra és jön a "Nem kezelt kivétel történt az alkalmazásban. Ha a folytatás gombra kattint, az alkalmazás figyelmen kívül hagyja a hibát, és megpróbálja folytatni a futtatást. A Kilépés gombra kattintva bezárhatja az alkalmazást. Nem található a következő elérési út egy része: C:.....\MiFlash20181115\log\miflash@2023529.txt". Ha a folytatásra kattintok nem csinálja meg a Driver telepítést, ami egyébként google...android_winsub.inf és hasonló inf fájlók lennének.

2023. máj. 29. 09:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!