Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE 2016 hasznalhato...

Iphone SE 2016 hasznalhato 2023-ban?

Figyelt kérdés

2023. jún. 1. 18:47
A kérdező szavazást indított:
IGEN
NEM
nem tudom
15 szavazat
 1/6 anonim válasza:

Nekem a mai napig a fő telefonom se 2016.

De van mellette ipad 2021 is, amit itthon inkább ezt használom .

Idén nem tervezek még új telefont venni. Szeretem kis aranyos, néha belassul, de nagyon jól használható ahhoz képest hogy már 7 éves .

Következő telefonom is iPhone lesz.

2023. jún. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

egyik ismerősömnek asszem ilyen van.


Bárhol meglát egy dugaljat, rohan oda tölteni, mert szerintem fél napot nem bír ki annak a szarnak az aksija.

2023. jún. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Ő igen , egy bibije van az akku, az túlzás a fél nap, inkább negyed napot nem bír ki. Venni kell powerbankot és ennyi. Nincs pénz jelenleg 300 e Ft új iPhone ra.
2023. jún. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Igen, de attól függ, hogy mire.
2023. jún. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Telefonálni használható, meg arra is, hogy amíg csücsülsz a buszon, elolvass pár cikket a böngészőben. De ennél többre semmiképp sem ajánlanám, már szoftverfrissítéseket sem kap.
2023. jún. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most akartam én is kiírni egy ilyen kérdést, kérdező te megvetted?


Gondoltam veszek egyet másodlagos telefonnak a mérete miatt, de a válaszolók elbizonytalanítottak xD

2023. szept. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!