Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ajánlanátok nekem olyan...

Ajánlanátok nekem olyan telefont ami 100-130 ezer körül van és gyors és kisebb mérete van mint az átlag újabb telefonoknak?

Figyelt kérdés

2023. jún. 1. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
nem
2023. jún. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Használt ifon.
2023. jún. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mizu navon.
2023. jún. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Használt IPhone 11 pro van ebben az árkategóriában.

Bevallom más gyártók készülékeivel nem igazán vagyok tisztában, de arra fogadni mernék, hogy teljesítményben ez jobb, mint a most újonnan ennyiért vásárolható modellek.


iPhone SE 2022 is beleesik ebbe, az tényleg picike, és igazából minden hétköznapi igényt kielégít.


Amennyiben iOs nem jöhet szóba, biztos lesz itt más, aki tud segíteni.

2023. jún. 2. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen van,a pixel 6a.ez viszont nagyon is megéri ha kicsi készülék kell..
2023. jún. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a méretet el kell engedni, ha válogatni akarsz.
2023. jún. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pixel 6a-nak még egy pont. Komolyan nem gondoltam volna pár éve, hogy pont egy Google telefont fogok ajánlani, mint egy olcsó, remek ár/érték arányú készülék... :)
2023. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!