Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?

Melyik telefont válasszam?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S23 Ultra

vagy egy Xiaomit de melyiket?

Minél nagyobb legyen, ez a legfontosabb.

Xiaomi kedvelö vagyok de a 11-es szeria csalódás. Nem tudom melyik Xiaomi lenne jobb, vagy váltsak Samsungra?

a 2 Samsung ultra majdnem egyforma. Egyik snapdragon, a masik exynos. mik a tapasztalatok, melyik mellett döntsek? Tetszik az S pen.



2023. jún. 2. 07:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A teljes 23-mas széria kifejezetten jól sikerült, a teljes 22-es meg kifejezetten nem, szóval szerintem egyértelmű.
2023. jún. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
S23 Ultra. S22 U-ról több rossz véleményt hallottam, olvastam mint jót.
2023. jún. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

“#7 Aki ilyen drága telefont vesz, annak általában”


Általában…..


Na ezért írtam, hogy nem is kell megmagyarázni….


Az a lényeg, hogy tudod a tutit.


😂😅

2023. jún. 3. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

#8 te is kellettél ide, mert te kitűnően szemlélteted önmagadat.

Nekem nincs Faceook, és nem is lesz. Instaból meg kávét és levest ismerem -ezért vagyok Homo Debilis 🤔🙃

Azért egy jó 💩 -hoz nem szoktam telót bevinni a retyóra. Különben ha a "szüleid" megengedik, hogy játsz, szarás közben, nem kell hozzá 100 ezres telefon...

2023. jún. 3. 08:34
 15/15 A kérdező kommentje:

#7 -nek szántam leginkább ezt a választ!

Bocs, de Homo Debilis vagyok, és ez ezzel jár...

2023. jún. 3. 08:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!