Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért éri meg megvenni egy...

Miért éri meg megvenni egy drága telefont?

Figyelt kérdés

2023. jún. 4. 18:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Mi neked a drága? Én nemrég vettem egy iphone 13-at, nekem drága volt de ha azt nézzük hogy ki tudom használni és minimum 4-5 évet fogom használni akkor megérte.
2023. jún. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
pont azért, amiért egy drága kocsit
2023. jún. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Mert mindenben többet nyújt egy iPhone 14 max pro mint egy olcsóbb készülék.
2023. jún. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mert kíváló minőségű
2023. jún. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Mert nagy átlagban - főleg a műszaki cikkeknél - a drágább termék legalább egy paraméterében jobb, mint a nála olcsóbbak. Hiszen másképp nem lehetne megindokolni a magasabb árat.


A drága kenyeret miért éri meg megvenni?

A drága autót miért éri meg megvenni?

A drága nadrágot miért éri meg megvenni?

2023. jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%

Mert jó használni, élvezem hogy nem akad meg egy Facebook megnyitás közben, örülök hogy egy kicsit sötétebb helyen tudok lőni egy képet a családról elmosódás/zajosodás stb nélkül. Tök jó hogyha rámjön a 10p játszhatnék és ha nagyobb hardverigényű játékot látok meg akkor nem kell rágni a plafont hogy csak 20fps-sel tud futni.

Nagyon jó hogy van hozzá a sarki kínaiban is tok, és kompatibilis a hozzávaló szintén kiváló minőségű órával/fülhallgatóval. Megint csak jó hogy nem kell szórakoznom a kábeles töltéssel ha elég csak rádobnom egy kis lapra az asztalomon hazaérés után ami 1.5 óra alatt felpumpálja a hosszú nap elvesztegetett energiáit.


Szükséges még érv, vagy megfelel ennyi? :D

2023. jún. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg, viszont ha valakinek valami extra kell, akkor például annak megéri. Nekem például a Galaxy S23 Ultra az álomteló. Megéri? Nagyon nem. Ettől függetlenül jó telefon? Nagyon is! Fogok venni? Totál pénzkidobásnak tartom de nagyon szeretném úgyhogy lehet megveszem. Furcsa.
2023. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Hányszor kérdezitek még meg?


Jelentve

2023. jún. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Fújj te jelentgető..
2023. jún. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
miért írja minden ájfon tulaj, hogy 4-5 évig biztosan használni fogom, aztán másfél év után veszi az újat?
2023. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!