Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericson w580i walkmen...

Sony ericson w580i walkmen mobilom van valamiért pár gombot nem érzékel de a többit igen. Miért van ez? Megtudom én csinálni? Ha nem mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 18:50
 1/3 anonim válasza:
szia tudom h régi a kérdés:) meg tudtad csináltatni?nekem is ez a problémám ugyanezzel a telefonnal, a felfele gomb és a bal oldal nem működik, gondolom érintkezési hiba:S a kijelzőm már párszor kiesett
2012. márc. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! :) Sajnos nem mert egy 10-esembe került volna szóval inkább hagytam.. :)Viszont azóta már teljesen tönkre ment...ha bedugom a töltőbe akkor nem tölti ..zenét sem tudok hallgatni fülhallgatóval..a képernyő tiszta fekete a gombok fele pedig nem működik..szóval már egy ideje nem használom :D Pedig én vigyáztam rá..de úgy tűnik ,hogy a Sony ericson..egy sz*r.. :)

Barátnőmé is ugyanígy elromlott 2 év után...szerintem vegyél egy másik telefont ha megteheted és ne Sony ericson legyen ,hanem akármi más. :D

2012. ápr. 11. 21:53
 3/3 anonim válasza:
Köszi :) nekem még egyelőre "csak" ennyi a baja:D vmikor elszíneződik a kijelző, ha véletlen kiesik xD mert az előlap is nagyon laza..az a szerencsém h a középső gomb működik meg a jobb oldal:) de én is tervezem h másikat veszek:)
2012. ápr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!