Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aki ért hozzá; ha iPhone-on...

Aki ért hozzá; ha iPhone-on megtelt a tárhely mert lement a kártyáról a pénz, akkor elég ha csak simán megadom az új kártyám adatait és nem törlődik semmi közben?

Figyelt kérdés

Kb 4 hónapja lement arról a kártyáról a pénz amiről a tárhely bővítve volt a telefonon.

Pár hete már folyton kiírja hogy betelt a tárhely, leállnak applikaciok, már felek megnyitni a galériát… felek hogy csak simán leall a telefon és minden torlodik az összes képem, stb…


Szóval ha megadok egy új kártyát, akkor automatikusan bővül a tárhely és ennyi?

Jelenleg az iCloud jelszavamra sem emlékszem, remélem az nem kell hozza…


Tudom hülye kérdés de szorongással kezelnek, nem tudok így tisztán gondolkodni és nem értek ehhez


Komolyan nem is értem más iPhone használok hogy nem felnek hogy lesz vmi a telefonnal, én annyi képet elvesztettem már régen laptoprol is….


2023. jún. 8. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Természetesen semmi baj nem fog történni. Megadod az új kártyát, leveszi a szükséges csomag árát, és minden megy a régiben.


Viszont azt javaslom, hogy próbáld meg kideríteni az Apple jelszavad, mert nagyon fontos, mert ha véletlenül elhagyod a telefonod, vagy összetörik, vagy bármi történik vele, és ha szerzel egy újat, nem tudsz bejelentkezni rá, és úgy nem tudsz hozzáférni a felhőben lévő adatokhoz. Így mindenképp rakd rendbe a jelszavad, és a tárhely csak másodlagos probléma legyen!

2023. jún. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az AppleID fizetési módjainál természetesen módosíthatod a kártya számát, megadhatsz új fizetési módot is.

Vagy ha az a kártya amiről lement a pénz, még érvényes, arra is tehetsz még összeget.


De ha az AppeID-t jelszavát elfelejtetted, akkor az az első amit meg kell oldani, ugyanis anélkül semmit nem fogsz tudni tenni!

Itt van hozzá a leírás: [link]

Ha nem megy, akkor kérj segítséget az Apple ingyenesen hívható, magyarul beszélő telefonos ügyfélszolgálatánál: 06 80 983 435



Aztán azt értsd meg, hogy a tárhely bővítés nem a telefonon történik! A telefonBAN nem lesz több tárhely, bármennyit is fizetsz!

A telefonról az AppleID-hez tartozó iCloud tárhelyre fognak feltöltődni bizonyos tartalmak - például fényképek és emiatt lesz több üres tárhely a telefonon. Viszont ez is el fog fogyni egy idő után, úgyhogy a telefon tárhelyét is át kell nézni és a felesleges dolgokat törölni.

Beállítások -› Általános -› iPhone tárhely. Itt tudod megnézni mi az ami foglalja a telefonon a tárhelyet és itt tudod törölni is.

2023. jún. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1-es... addig amig nem adja meg az AppleID jelszavát, új kártyát sem tud beállítani!

Az első a jelszó visszaállítása!

Anélkül nincs semmi! Anélkül a meglévő adataihoz sem fér hozzá!!

2023. jún. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3:

Sajnos nem tudok pontos infókat, mert nem vagyok apple felhasználó. Androidos körökben úgy zajlik, hogy ha nem tudod a Google jelszót, és nem tudod visszacsinálni, akkor cseszheted. Meg lehet próbálkozni írni a Googlenak egy levelet, hátha segítenek, de ha nagyon nem megy, akkor oda az összes adat.

2023. jún. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindekinek sajnos panikolos ember nem tud normálisan gondolkodni

Most már nem nyílik meg a YouTube app, ilyenkor az egyetlen ami segíteni szokott ha kikapcsolom majd újraindítom a telefont, de már azt sem merem…. Érzem hogy nem kapcsolna be

2023. jún. 10. 08:12
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és le is akartam torolni egy pár felesleges appot, ugye a képernyőről le lehet, de most hiába nyomok rá 100x hogy eltávolítás, nem csinál semmit… nem törlődik le az app
2023. jún. 10. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!