Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Más iPhoneján is van, hogy...

Más iPhoneján is van, hogy rendszeresen elmegy a mobilnet?

Figyelt kérdés

(Nem várok olyan kommentelőket, akik csak fikázni jönnek.)


Kb. iPhone 11-es szériánál vettem észre. Akkor még nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, hogy mikor mindenkinek faxa 4G-je volt, nekem semmi, messenger üzenetet sem küldte el. Férjem 11-vel nem is volt ilyen probléma, szóval néha bosszankodtam rajta és ennyi.

Most váltottam nem rég 13-ra. Szó szerint van olyan, hogy mellettem neteznek, én meg kb. 30 percig ülök és várok a csodára. Igen, ki be kapcsolom a telefont, igen, kikapcsolom a netet is és vissza, igen, repülő üzemmódot is kapcsolgatom.

Ami miatt felbax, hogy férjem 13-sa már szintén ezt csinálja és elég rendszeresen. Nem 2-3 percekre megy el, hanem 30-45 percre is akár. Majd mikor gondol egyet, magától vissza jön, anélkül hogy én például máshova mentem volna. Sőt, egymás mellett vagyunk két iPhonnal, egyiken 4G max jelen, másikon “nincs internetkapcsolat”.

Ott tartok, hogy eladom a pitsába és vissza állok androidosra.

Rég nem volt olyanom, androidos telefonokon, például Samsung is szokott ilyen lenni?

Vagy tudom ezt valahogy az iPhoneomon orvosolni, másnak is van vele ilyen problémája?


2023. jún. 11. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
igen
2023. jún. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Nekem is folyamatosan ezt csinálja, iPhone 14 korlátlan 5g vel telekomtól.
2023. jún. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
iPhone 6, 6S, 7, 8, SE, 11, 12 mini, 14 készülékeket használtam az évek során. Soha nem volt ilyen problémám.
2023. jún. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen. A beállításokban átraktam arra, hogy kizárólag 4G legyen 5G helyett, és azóta nincs ilyen problémám.


Beállítások > Mobilhálózat > Mobiladat-lehetőségek > Hang és adatok > 4G

(Iphone 14)

2023. jún. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

2009-óta iPhone van. Azóta nem volt ilyen a telefon miatt. Csak akkor nincs mobilnet, ha nincs térerő.

Nálad valami más gond lehet. Az iPhoneok között hogyan váltottál? Az egyikről a másikra átkerültek a mentések? Ha igen, akkor a hiba átkerült az új telefonra is.

Ajánlom hogy teljesen állítsd vissza a telefont gyári állapotra és ne tegyél vissza semmiféle mentést!

A SIM kártyát pedig cseréltesd ki a szolgáltatónál!

2023. jún. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Iphone 8 plus, 11, 13, es most pedig 14 pro max-ot hasznalok 3 honapja. Soha semmi bajom nem volt a nettel.
2023. jún. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Csak a wifi az ipadon
2023. jún. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

Magyarázza már meg valaki, hogy miért kell lepontozni a válaszom. Volt egy kérdés, megválaszoltam, hogy több ilyen típusú telefonom is volt és soha nem volt hasonló problémám sem. Mi rosszat mondtam ezzel? A kérdésre válaszoltam. Erre megy a mínusz.

#3-as voltam.

2023. jún. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8


Nem én pontoztalak le. De mivel egyes is írta hogy neki is folyamatosan ezt csinálja, hogy félórákra eldobja a netet, szerintem nem véletlen. És mint mondtam, férjemnek ugyanezt csinálja a 13-as. Másik szolgáltató, más más helyeken, de ugyanaz a probléma. Ő Voda én T-mobile.

A kérdés, hogy mi okozza.

2023. jún. 11. 21:49
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Az iPhone hálózati képességei gyengébbek, mint mondjuk egy kínai telefoné. Mondom ezt ex Xiaomi tulajként, aki iPhone 11-et használ, de már megbánta
2023. jún. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!