Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sajnos telefonvásárlás előtt...

Sajnos telefonvásárlás előtt állok. Kinek melyik van, vélemény róluk? Köszönöm,de más márka szóba sem jöhet csak a lent említett telefonom. Xiaomi Mi Note 10 telóm van,de sajnos kijelző hibás és ezért kell másik

Figyelt kérdés

Legfontosabb az akksi, hogy szép és jó képeket csináljon,fusson rajta pár játék. Mellette zenét hallgatok, közösségi oldalak stb stb


Xiaomi Redmi Note 11 Pro +

Poco X5 5g

Poco X4 gt 8gb/128

Xiaomi Redmi Note 11 pro

Xiaomi Redmi Note 12 pro 5g

Xiaomi Note 11 pro

Xiaomi Redmi Note 12 S

Xiaomi Note 12 ice blue

Köszönöm


2023. jún. 12. 20:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

Kinek melyik van, vélemény róluk?

Galaxy S20 FE Snapdragon. Tökéletes telefon, jobbat nem is kívánhatnék. A Xiaomikat nem ismerem, nem is bírom követni mert 1 telefont kiadnak 6 különféle változatban. A Redmi Note 12 Pro az úgy tudom nem olyan rossz.

2023. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül egyiket sem venném meg. Mindent ígérnek csak megbízhatóságot nem.
2023. jún. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
És ezért kuka? Cserélni nem lehet, még ha drágán is?
2023. jún. 13. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk a Redmik és a Pocók tipikusan fos képeket csinálnak, úgyhogy ha szép képeket akarsz, akkor felejtsd el őket
2023. jún. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
bocsi de én ezek egyikėt sem venėm meg . én android párti vagyok de amire az van írva hogy xiaomi azt messziröl kerülöm.
2023. jún. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
De amúgy kamerában ezek olyanok hogy van rajta egy viszonylag normális fő szenzor, de a széleslátó meg a macro használhatatlan. Emellé kapsz egy instabil szoftvert (vagyis vagy jó, vagy nem), rövid frissítési támogatással. Az mondjuk igaz hogy ár-érték arányban nagyon jó processzort kapsz, de kb. ez minden előnye. Én sokkal inkább ajánlom az Oppo márkát, sokkal stabilabb rendszert futtat, csak nálunk nem annyira népszerű. Ezen felül ott a Google pixel vagy akár a Motorola. Szintén stabil telefonok. Egy Nothing Phone-nal is jobban jársz szerintem. Vagy veszel egy Samsungot, bár azok azért arányában drágábbak de biztos nem zsákbamacska.
2023. jún. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Fontos hogy szép és jó képeket csináljon? A felsoroltak egyike sem fog szép és jó képeket csinálni, bár attól függ neked mi számít annak
2023. jún. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 ABORG válasza:
minden attol fugg mi a preferenciad
2023. jún. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#3 cserélni nem lehet..50-60 között van a javítás...nekem nem ér meg ennyit egy 3 éves telefon
2023. jún. 13. 16:35
 10/14 A kérdező kommentje:
#5 nekem nincs bajom,se a családomnak a Xiaomival. Én személy szerint Samut nem vennék stb
2023. jún. 13. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!