Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok-e megoldást, hogy...

Tudtok-e megoldást, hogy Androidot tükrözzek Androidra (telefon-telefon) olyan módon, hogy a kliens teljes mértékben tudja használni a host funkcióit?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt (emiatt kell), hogy a host aktív használata nélkül tudjak a klienssel telefonálni (fogadni és hívni), illetve SMS-nél ugyanez. Kipróbált, ideális esetben reklámmentes megoldás érdekel. Meg szeretném óvni a telefont kosszal járó munka közben.

Köszönönm a segítséget.



2023. jún. 13. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen...
2023. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ennek mi értelme lenne? Inkább vegyél egy rendes tokot, ami teljesen lefedi, bár sok telefon már lemosható csap alatt, én is azt szoktam néha. Esetleg beállíthatsz hangvezérlést, vagy automatikus hívásfogadást, nem tudom, mik a lehetőségek.
2023. jún. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az az értelme, hogy a "munkástelefonom", amit eddig használtam, hő-, csepp-, ütés- és porálló. Ezt szeretném használni továbbra is munkára, mert ezekre a tulajdonságokra szükségem van. Viszont ennek megfelelően nagy (vastag) és nehéz. Munka közben nem zavar, de általános használatra jobb egy könnyű telefon.
2023. jún. 13. 17:11
 4/12 anonim ***** válasza:
Talán kérhetsz egy másik SIM-kártyát is, és az elsőn beállítasz átirányítást amikor nem dolgozol.
2023. jún. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez a megoldás nekem is eszembe jutott, de szeretném elkerülni. A kérdésben vázoltak szerint szeretnék eredményre jutni.
2023. jún. 13. 17:34
 6/12 anonim ***** válasza:

Sztem ez jó lenne:


[link]

2023. jún. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"A kérdésben vázoltak szerint szeretnék eredményre jutni."


De nem fogsz, mert nincs ilyen. Mit nem lehet ezen felfogni?

2023. jún. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az, hogy te nem ismersz ilyen alkalmazást, még nem azt jelenti, hogy nincs. Bízom benne, hogy olyan is ráakad erre a kérdésre, aki szerint van ilyen.

Az Android Auto például képes erre, a gond csak az, hogy nem találtam arra megoldást, hogy hogyan telepítsem az autó oldali részét. Nameg a térkép használata miatt elég nagy lehet az eröforrásigénye.

2023. jún. 15. 09:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Teamviewer alkalmazás
2023. jún. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A Teamviewer-rel (meg VNC, és társai) nem csak a hosztot vezérlem? Mert akkor ugye a "védendö" telefon hangszóróját és mikrofonját használja, ami nekem nem jó. Vagy létezik olyan beállítási mód, ami erre is alkalmassá teszi?
2023. jún. 15. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!