Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung A54 vagy Iphone 13-at...

Samsung A54 vagy Iphone 13-at érdemes venni?

Figyelt kérdés
Tudom rengeteg a különbség, de jelen esetben élettartamra, megbízhatóságra mennék rá.
2023. jún. 15. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%

iPhone árán már veszed az s22 ultrát is, az meg hosszabb élettartamú lesz.

Ha az iphon 13 belefér az árazásba, akkor már hasonló árban nézhetsz Samsungot is és az biztosabb.

2023. jún. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Én iPhonet vennék
2023. jún. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Morzsi007 ***** válasza:
46%
Szerintem nem egy kategória a kettő. Élettartam, megbízhatóság és majd, ha egyszer elakarod majd adni , az almással jobban jársz mindenképp.
2023. jún. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%

Félreértés ne essék, nagyon szeretem a Samsung mobiltelefonjait, nekem is az van jelenleg (A52S 5G), azonban azt androidos fejjel is be kell látni, hogy az Apple IPhone készülékei hosszútávon sokkal jobban megérik. Sajnos a Galaxy A54, és az IPhone 13 nem hasonlítható össze, már csak azért sem, mert az IPhone kétszer annyiba kerül.

Az IPhone jóval tovább kap szoftveres támogatást, mint a Samsung. Idén fog kiesni az IPhone 8, ha minden igaz. Ez a készülék 2017-ben jelent meg. A 2017-es Samsungokra talán már a Samsung sem emlékszik, annyira le vannak szoftveresen maradva! Valamint ha a jövőben el szeretnéd adni, akkor azt drágábban tudod megtenni, mint egy androidos készüléket.

Azonban ha az androidhoz ragaszkodsz, akkor javaslom, hogy ezért a pénzért ne az A szériát nézegesd, hanem már menj fentebb az S sorozatig a Samsung terén.

2023. jún. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Ha ez a két lehetőség van, akkor egyértelműen az iPhone. Hardveresen megeszi az A54-et, de szoftveresen is évekkel tovább lesz támogatott, mint a samsung.
2023. jún. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Mi a lepontozás oka? Mindenki le lett pontozva. Miért? Akkor vedd a galaxyt. Az a király! Az IPhone szar, nem baj, hogy kézzel fogható tények vannak arra, hogy az IPhone felzabálja reggelire a galaxyt, ha erről a két készülékről beszélünk, de a galaxy akkor is a nyerő!
2023. jún. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%
A Samsungot vedd ha az élettartam es a megbízhatóság a fontos, szerintem az S22 Ultra lenne a legjobb választás
2023. jún. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Az új Samsungok 2 év után kukák, a régiek bírnak csak 6+ évet
2023. jún. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Fiat-ot vagy Porsche-t érdemes venni? Na kb ilyen ez a kérdés is...
2023. jún. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet hogy az A54 a középkategória teteje, az Iphone 13 pedig felső árkategóriás telefon. Ebből nyilván az következik hogy jelen esetben az Apple a jobb telefon. Az Iphone 13-mal a Galaxy S22-S23 van egy ár és súlycsoportban. Egyébként megbízható mindkettő.
2023. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!