Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol érdemes telefont venni?

Hol érdemes telefont venni?

Figyelt kérdés

Telefon vásárlás előtt állok, iphone 14 prot néztem ki, viszont mocskosul drága.


Vannak oldalak ahol jóval olcsóbb. Az árukeresőn szoktam nézegetni, hogy hol mennyibe kerül.


Volt már aki egy random telefonos oldalról rendelt telefont? Nem volt vele probléma? Vagy inkább maradjak a megbízhatóbb médiamarkt, euronics esetleg szolgáltató mellett? Ahol nyilván drágább a készülék.


Jelenleg nem tudok kedvezményt kapni a szolgáltatómnál ezért sem feltétlen lenne az opció.


Előre is köszi!



2023. febr. 11. 10:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Samsung experience store
2023. febr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%

... 10 - 15 - 24 havi részletre

0% THM

2023. febr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell eldöntened mennyire fontos a garancia, ha nem fontos rendelhetsz az olcsóbb webáruházakból, ahol vagy működik a garanciális ügyintézés vagy nem.
2023. febr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 és ezt nem tudom meg a weboldalról?
2023. febr. 11. 10:49
 5/12 anonim ***** válasza:
38%

"14 prot néztem ki, viszont mocskosul drága"


Akkor nem ezt kell venni, vegyél Samsungot 140-el olcsóbban.

Nem kérdés.


Ugyanolyan jó esz a Samsung is.

2023. febr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5

Világ életemben samsungom volt, váltani szeretnék.

2023. febr. 11. 11:40
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Akkor válts olyan iPhonera ami nem "mocskosul drága" Egy régebbi modellre
2023. febr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem értem miért problémazol ezen.


Egy egyszerű kérdést tettem fel és nem azzal kapcsolatban, hogy olcsóbb telefont szeretnék venni, vagy sem. A típust eldöntöttem, kész.


A kérdésem lényege az lett volna, hogy mennyire éri meg különböző webáruházakból vásárolni telefont, ahol nyilván olcsóbb.

Ha tudok, akkor szeretnék legalább 50.000.-ftot megspórolni ezen.


Köszönöm lelkes fáradozásodat.

2023. febr. 11. 11:51
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
#4 ezt úgy látod, hogy az van írva, hogy 1 év bolti garancia. Na az a szürkeimportos. A bolt ad garanciát, nem a gyártó.
2023. febr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szolgáltatónál venném, kamatmentes részletre.

Ebben az inflációs világban bolond aki egyben kifizeti, ha van THM 0 részletfizetés.

És szolgálatóknál vásárolt készülékekkel a garanciális ügyintézés sem lehet probléma.

2023. febr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!