Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért használ ilyen kevés...

Miért használ ilyen kevés ember iphonet?

Figyelt kérdés

2023. jún. 20. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Félek az oprendszerétől hogy semmi semmivel sem kompatibilis.
2023. jún. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 KmsRys ***** válasza:
70%

Kevés?


Nem tudom, hogy ez mennyire hiteles statisztika, de: [link]


Itt az Apple van legfelül.

2023. jún. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mihez képest?
2023. jún. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Más meg azt kérdezi miért van ilyen sok embernél iPhone, meg mire telik ennyi embernek almás telefonra a magyar fizetésből.

Én már nem tudom ezt követni...

2023. jún. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
pont hogy sokan használják, csak te nem találkozol olyan emberekkel, akiknek az van
2023. jún. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokan használnak, azt mondjuk nem tudom miért mert nem olyan jó mint hiszik vagy mint hittem. Én most váltottam Galaxy S23-ra. Egyedül az ökoszisztéma ami nagyon jó benne de ahhoz sok más Apple eszköz is kell hogy kihasználja az ember. Van egy Ipadem, de sokra nem mentem az ökoszisztémával. Inkább csak kompatibilitási hibákba futottam az alatt az év alatt amíg használtam. Persze jól össze vannak rakva, nem erről van szó. De ennyi erővel egy Galaxy is jó minőség és azon még az oprendszer is felhasználóbarátabb. Úgy érzem most meg fogom kapni a magamét😅, de kitartok a véleményem mellett.
2023. jún. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
en pl a zartsaga es az ara miatt nem veszek iphonet meg nem is tervezek venni
2023. jún. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
egy amcsi bóvli, ami úgy van beetetve, mint valami kivételes, csak kiváltságosok által használt csodaeszköz. Akkor se kéne, ha milliárdos lennék. Az Android szabadsága jobban tetszik. Alapvetően utálom a mobilokat, töltöd, hurcolod, nem hozza egy PC komfortját...
2023. jún. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ratyi, azért.

Az android több szabadságot biztosít, és sokkal jobbak az almánál.

2023. jún. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
XD
2023. jún. 21. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!