Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek Iphone...

Milyen telefont vegyek Iphone helyett?

Figyelt kérdés
Felsőkategóriás készülékre gondoltam, első sorban Galaxyra de meghalgatok bármilyen ötletet. Nem kell csúcs csak felsőkategória. Huawei nem jöhet szóba a google miatt pedig nagyon szerettem régen a márkát. Galaxy-m még nem volt, de szívesen kipróbálnám a Samsung ökoszisztémát. Angol nyelvű videókban csupa jót hallottam róla. Xiaomit nem szeretnék mert egy hulladék szerintem. Apple többet nem jöhet szóba. Más márkát nem ismerek. Max 300k-t költenék rá. Legyen jó a kamerája. Az optikai zoom előny, de elengedhető ha amúgy jó a telefon.
2023. jún. 20. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

300-ért galaxy vagy semmi..

Bár megvárhatnád az iPhone 15 pro maxot, addig gyűjthetsz még hozzá.

2023. jún. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Google Pixel
2023. jún. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
ha ennyi pénzt szánsz rá, akkor én a galaxy-t ajánlom. ennyi pénzért nagyon nagyon jó minőség telefont kapsz. a rendszerét is hamar meg fogod szeretni, nekem tetszik. szép képeket csinálnak a telefonok, jó a kamera. akkuban is elég jól bírják. szerintem samsungot nézegess :)
2023. jún. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A Galaxy S23 jó telefon?
2023. jún. 22. 12:48
 5/9 anonim ***** válasza:
igen, a samsung galaxy s23 nagyon jó telefon
2023. jún. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
A samsung galaxy s23 nagyon is kiváló telefon,bár nem egy iPhone.
2023. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
"bár nem egy iPhone." Épp ez itt a lényeg mivel Iphone-ról fogok váltani. Viszont akkor úgy tűnik hogy a Galaxy S23 lesz a befutó.
2023. jún. 22. 13:39
 8/9 anonim ***** válasza:
miért váltod le az iphone-t?
2023. jún. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8. Már nem az igazi. Szeretnék jobb üzemidőt és jobb kamerát. Nyilván vehetnék új Apple készüléket is ha csak ezeket nézném de volt pár dolog amivel nem voltam megelégedve. Van pár kompatibilitási probléma ami eléggé zavar. Elég gyakran fotózok és nagyon körülményes megosztanom, illetve mozgatnom a fotókat jó minőségben. Erre lenne megoldása az Applenek de az csak két almás készülék között működik és nekem így használhatatlan. Főleg úgy hogy a környéken mindenki Samsungos. Elméletileg ott van egy Quick Share funkció ami nagyon jól működik. Én jókat hallottam róla.

Ez meg már csak egy személyes hülyeségem de az új Iphone-ok szerintem elég rondák és ez is nyilván befolyásol abban hogy más márkát válasszak.

2023. jún. 24. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!