Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit vegyek iPhone helyett?

Mit vegyek iPhone helyett?

Figyelt kérdés

Van egy iPhone 6 típusú telefonom, régóta megvan és elégedetten használtam/használom. Az iOS számomra elég semleges, nincs vele gondom de nem is ragaszkodom hozzá. Szeretnék új/újabb telefont vásárolni. Nem ragaszkodom az új készülékhez de használtból nem szeretnék túl régit venni, feltéve ha találok megbízható eladót.


A mostani telefonomnak már gyengélkedik az akkuja, költeni viszont már nem szeretnék rá. Új iPhone-t nem szeretnék venni, nagyon drágának tartom, és használtból sem tudnék sokkal újabbat venni, max egy 7-est de már az is lassan 4 éves telefon. Tehát mindenképpen androidra cserélem.


A keretem 50-60.000 forint.


Ennyi pénzért ki mit tudna nekem ajánlani, ami legalább 2 évig kihúzza gond nélkül?


Ami fontos az a nagyméretű akkumulátor (hosszú üzemidő), vállalható kamera, gyors és akadásmentes rendszer. Komoly játékokkal nem játszom. Kijelző mindegy mekkora, de inkább nagyobbat szeretnék. Bármilyen márkára nyitott vagyok, csak ne nagyon ismeretlen, szervizháttér nélküli telefon legyen.



2020. máj. 28. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
újan valami xiaomi
2020. máj. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szimpatikus a Xiaomi is, de mit érdemes most tőlük venni? Nagyon sok telefonjuk van és nehéz eligazodni. Érdemes lenne egy új középkategóriás telefont venni tőlük, vagy inkább egy használt de magasabb kategóriát?
2020. máj. 28. 16:27
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
ha spórolni akarsz akkor használtan de az újabbak sem drágák küldjél privátban hirdetéseket és segítek választani
2020. máj. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Konkrét használt hirdetéseket még nem nézegettem, ami Xiaomi-ból újonnan beleférne az árba és jó is lehet az a Redmi Note 8 vagy Redmi Note 8T.

Esetleg a Xiaomi Redmi Note 9S jöhet még szóba, igaz, hogy 10 ezerrel drágább mint a keret, azaz 70 körül van azokon a helyeken ahonnan már meg merném venni.

Használtakat tényleg nem nézegettem, ott Xiaomiból a régebbi Mi 8 esetleg Mi 9SE jöhet szóba ennyiért. Szóval nem tudom mi lenne a jó választás, azonos áron lehetne venni használt Mi 8-at vagy Mi 9SE-t, vagy újonnan a fent említett Note modelleket.


Természetesen ezen kívül más márka is szóba jöhet ha ugyanilyen áron jobbat tudnak.

2020. máj. 28. 16:56
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Hardveraprón 30 körül megy függetlenként a korábbi SE, csak mondom.
2020. máj. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A korábbi SE már egy négy éves készülék, nem sokkal fiatalabb mint a 6-os. Úgy tudom kb a 6S-el azonos a tudása, és az is csak eggyel jobb mint az én 6-osom. Valami újabbat szeretnék. A keretbe beleférne az iPhone 7 is, a 8 és az X már nem. XR/XS-nél régebbit nem szívesen vennék, ezek viszont már nem férnek bele árban.
2020. máj. 28. 22:31
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk teljesen jogos. Most egyébként elgondolkodnék azon is, hogy mi van, ha önrész lesz áruhitelhez, és nem akarod nagyon megtolni a bekerülést. Ilyen 5,9% THM-ekkel egy-két évre teljesen jól be lehet vállalni ilyen száz alatti összegeket.
2020. máj. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!