Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek Galaxy...

Milyen telefont vegyek Galaxy S10 helyett?

Figyelt kérdés

Itt az ideje új telefont vennem és a Samsung Galaxy S10 fogott meg a leginkább, nagyon tetszik az egész készülék, főleg az hogy gyönyörű képeket készít és nekem fontos, hogy a képek jó minőségűek legyenek. Ez talán a legfontosabb szempont.

Lenne is rá pénzem, de egyszerűen sajnálok 200.000+ forintot kiadni egy telefonért, jesszusom!

Olyan nagyon sok mindenre nem szoktam használni a telefont. Messenger, YouTube, Google dolgok(gmail, drive, stb.) Viszont az fontos lenne, hogy jó minőségű képeket készítsen.

Milyen olcsóbb alternatívát ajánlanátok?

Én szeretnék maradni a Samsungnál és az sem jó, ha hatalmas a telefon, mert viszonylag kicsi a kezem. Az S10 mérete tök jó lett volna.


2019. jún. 10. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor neked az S10e kell
2019. jún. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Galaxy s10e már 160 meglehet venni.
2019. jún. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is S10e! Viszont nem tud annyit, mint a "nagytesó", és ha annyira tetszik az S10, meg főleg pénzed is lenne rá, akkor miért sajnálod? Ergo lenne pénzed megvalósítani az álmodat (jelen esetben telefon), de mindössze SAJNÁLATBÓL lemondasz róla... merj élni!
2019. jún. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ígéretesnek tűnik a készülék, majd utána nézek :)


#3 értem mit mondasz, de nálam egy telefon nem az "álom" kategória, inkább a kényelem. Hiába szeretném az S10-t, tudom, hogy nincs rá szükségem annyira, mint amennyit kiadnék érte, úgyhogy inkább csak a "szemem kívánja" kategóriába sorolnám.

2019. jún. 10. 18:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom, szeretnél a márkánál maradni, de ha sajnálsz annyi pénzt rá, én megnéznék mást is, pl Oneplus 7, Mi 9.
2019. jún. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!