Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MediaMarkt visszaküldés?

MediaMarkt visszaküldés?

Figyelt kérdés
Vettem egy telefont, ami sajnos nem jó(hétfőn fog lejárni a 60 nap). Rendeléssel vettem és nem igen van időm eljutni egy MediaMarkt üzletbe sem. Nincs semmilyen más mód(futár pl), hogy vissza tudjam küldeni? Vagy én vagyok felületes, de nem találtam semmi erre utaló dolgot.

2023. jún. 21. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sérült, hibás terméket kaptam, mi a teendő?

Amennyiben online rendelése során hibás, sérült terméket kapott kérjük, vegye fel a kapcsolatot Ügyfélszolgálatunkkal. Az ügyintézéshez kérjük, írja le pontosan a hibát: mikor, milyen módon észlelte, mit tapasztalt a használata során. Kérjük, a sérülésről küldjön fotókat az mmonline@mediamarkt.hu e-mail címre.


Vagy a terméket az összes tartozékával és a készülékkel kapott dokumentumokkal együtt beviheti bármely Önhöz legközelebb eső MediaMarkt áruházunkba, ahol kollégáink készséggel állnak rendelkezésére.



Media Markt webáruház

Ügyfélszolgálat:

Telefonszám: +36 1 358 6600

E-mail: mmonline@mediamarkt.hu

2023. jún. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Rendeléssel vettem és nem igen van időm eljutni"


2 hónap telt el ...

2023. jún. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a GLS-t felhívod, már viszik is, házhoz mennek.
2023. jún. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
14 napon belül nyugodtan visszaküldheted.
2023. jún. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!