Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy J3 2016 Telepít...

Musi32 kérdése:

Samsung galaxy J3 2016 Telepítési hiba.?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azért írok eme csudálatos közösséghez mert egy olyan problémám akadt, hogy édesapámnak van egy samsung galaxy J3 2016-ja és most a napokban a telefonról eltünt a messenger és az alap rendszer e-mail program. Próbáltam ujrarakni próbáltam minden módszert amit ismertem, de nemhajlandó letölteni a nyamvatt messengert.

Próbálkozásaim listája:

-googleplay-ről letölteni a messengert, 3-szor "sikertelen telepítés"-t írt ki.

-4. próbálkozásra a "504-es hibakód"-ot adta ki

-A 4. próbálkozás utáni hibakódra rákeresve kiadott tippek próbája ,semmi siker,

-telefon gyári adatainak visszaállítása semmi siker

-sd kártya ujraformázása (azért próbálkoztam ezzel mert a problémát megelőzően át tettem ezt a két alkalmazás az sd kártyára tárhely megtakarítási szempontból, nemgondolom hogy ez okozta a hibát mert utána még napokig működött mind a két applikáció.)

-a facebook alkalmazásból letölteni a messengert (nemhozott sikert)

Végeredményben: a googleplay szerint nincs letöltve a messenger és nemis lehet letölteni mert mindig "telepítési hiba"

a facebook szerint frissíteni kéne, de itt is "telepítési hiba"

Szóval ha bárkinek van bármi sejtése vagy ötlete hogyan lehetne megoldani ezt a problémát annak nagyon örülnék.


2023. jún. 23. 23:22
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Factory reset talán segít rajta. Ez a J3 egyébként nagyon szar széria volt anno, rengeteg anomália jelentkezett rajta.

2023. jún. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!