Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone X használók! Meg...

Iphone X használók! Meg vagytok elégedve az iphone x-el? Szerintetek érdemes venni 2023-ban? Mennyire jó telefon?

Figyelt kérdés

2023. jún. 27. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
En nemrég adtam el, még mindig használhato telefon, csak már nem kapja meg az iOS 17-et ezért adtam el.
2023. jún. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2017-ben vettem, amikor kijött. Azóta is ugyanazt a készüléket használom, hibátlanul működik. Idén tervezem cserélni, 15-re. Szerintem nagyon jó telefon.
2023. jún. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem éri meg
2023. jún. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Használtan már nem éri meg meg venni. Egy 6 éves készülékről van szó. És igy van IOS-ból már nem fogja meg kapni az IOS 17 frissítést. Aki meg korábban meg vette már, az még fogja tudni használni. Mert még app frissítések, és néhány kisebb biztonsági frissítések még idén nyáron esetleg ősszel még lesznek. Még egy fél év maximum egy évig kb használható lesz. De aztán semmilyen frissítés nem lesz rá. És mint írtam, az IOS 17-et már nem fogja meg kapni frissítőként. Úgy hogy ha most gondolkodsz rajta hogy használtan veszel iPhone X. Akkor le beszélek róla. Ne vegyél. Ingább iPhone 11 vagy iPhone 12 vegyél használtan. Mert azokra még lesz idén nagy IOS fissités.
2023. jún. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!