Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Titeket nem idegesít ez a sok...

Titeket nem idegesít ez a sok sületlen tájékozatlanság a mobilokról és mobilelőfizetésekről ma, a mobilok korában?

Figyelt kérdés
Néhány példa: a jó öreg westeles korszakból itt maradt 'egység' szó használata,amikor már nem egységek veszünk,hanem a feltöltött pénzt telefonáljuk le,de az előfizetésesnek nincs se 'egysége',se pénze,aztán készülékcserekor nem automatikus a számcsere,aztán a díjcsomagot figyelni kell,nem úgy van az,hogy t-mobilos vagyok,mennyit fizetek?,aztán az előfizetés nem arra van,hogy olcsóbban vegyünk telefont,hanem kötelezettség,stb.
2010. okt. 13. 14:33
 1/7 A kérdező kommentje:
jav.: egységekET
2010. okt. 13. 14:35
 2/7 anonim ***** válasza:
Te miről beszélsz? Kinek vannak ilyen gondolatai rajtad kívül? És miért ne lehetett volna régen tovább vinned a számod?
2010. okt. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem idegesit! Ez pont olyan, mint a számitógépnél, van aki most tanulja, és azt is megkérdezi, hogy pld mi az egér, vagy a kurzor - viszont a kérdésfeltevésed kicsit idegesitő és érthetetlen
2010. okt. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

engem a magam részéről sokkal jobban idegesít, hogy nem lehet olyan telefont kapni, amire legalább 5 év garanciát vállalnának.


Megfizetném pedig.

Inkább a mindenféle extrákról mondanék le.

2010. okt. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem az idegesít,hogy az az egyszerű,primitív mobil,amit nagyszüleim is látnak,+ tudnak kezelni,az 17ezer ft.
2010. okt. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 vaszily katalin ***** válasza:
én nemrég vetem kártyafugetlen szamsung telcsit s az elado részletesen bemutata a készüléket.nagyom örultem neki.
2010. okt. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Engem az öntelt, másokat lenéző, ideges/?!/ grafomán hólyagok zavarnak!
2021. ápr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!