Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik éri meg jobban? Iphone...

Melyik éri meg jobban? Iphone vagy Samsung?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon gondolkodtam már az elmúlt hónapokban hogy milyen telefont vegyek magamnak. És kettő telefon van ami nagyon elnyerte a tetszésem, mert nagyon hasonlóak kinézetre is, meg teljesítményre is (szerintem).


Ez a kettő telefon az Iphone 13 Pro és a Samsung Galaxy S23.


Mivel én nem szeretem azokat a hatalmas telefonokat, ez a kettő egyből megragadta a figyelmem, mindkettőnek ugyanakkora a mérete.


Azt szeretném kérdezni hogy aki jártas ezekben a telefon témákban, vagy esetleg van/volt valakinek valamelyik telefonja az írja már le nekem hogy mit kellenne tudjak róla. Mi a hátrányuk, előnyük stb stb.


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2023. júl. 7. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Heti IOS Android vita indul….

3

2

1


…………

2023. júl. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

attól függ milyen rendszert szeretnél. mindkettő ugyanolyan jó telefon. az ios zárt rendszer, ezért szokták biztonságosabbnak mondani. az android szabadabb, viszont könnyebb letölteni innen onnan valami vírust ha az ember nem figyel.

az iphone tovább fog szoftvertámogatást kapni, a samsungnak meg talán jobb a kamerája. ezt csak te tudod eldönteni ezek közül mi neked a fontos. neked kell dönteni, mi csak tanácsokat tudunk adni

2023. júl. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

"az iphone tovább fog szoftvertámogatást kapni, a samsungnak meg talán jobb a kamerája. "


Tulajdonképpen ez már nem igaz. A 13 Pro tavalyi modell, az S23 idei. Most a Samsung 4 év főverzió támogatást ad és legalább 1 év biztonsági frissítést, szóval inkább egálban vannak.


Az S23 egy nagyon jól sikerült telefon, de a 13 Pro is remek. Az árát használtan valószínűleg az iPhone tartja jobban, de mindkettő telefon bőven jó lesz sok év múlva is, szoftveresen és hardveresen is.

Szerintem ez teljesen egyéni preferencián múlik.

2023. júl. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
android jobbxd
2023. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!