Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 12 mini miért csinálja...

Iphone 12 mini miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
néha (napi 3-4x) gondol egyet és vagy nehezen érzékeli azt, hogy valahova odanyomok, vagy úgy csinál mintha vizes lenne a kijelző és így magától elkezd összevissza "nyomogatni". ezt úgy tudom orvosolni, hogy fogom és egy pillanatra kikapcsolom a telot aztán vissza és már jó is. ilyen másnak is van, vagy az enyém kezdi megadni magát? mondjuk egy fél éves teló ne adja már meg magát
2023. júl. 8. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

- törölgesd le a kijelzőt popsitörlővel, vagy domeszoso törlőkendővel. Ez után rögtön töröld meg pura száraz ronggyal - törölköző, mikroszálas - hogy ne száradjon rá a kijelzőre a nedves törlőkendőkből semmi. A lényeg, hogy zsírtalanítsd le a kijelzőt!

- kényszerített újraindítást csinálj! [link]

- ha még mindig szórakozik, akkor gyári visszaállítás mentések visszarakása nélkül és tesztelés.


fólia van rajta?

2023. júl. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nincs fólia rajta, törölgetni szoktam, mert gondoltam rá, hogy hátha amiatt van, hogy ugye összefogdosom, de nem mert van hogy közvetlen azután csinálja, hogy megmosom kezem és le is takarítom a telefont. újraindítom hátha tényleg az lesz a megoldás
2023. júl. 8. 13:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom közben nincs töltőn, azért megosztom, hogy vettem egy kábelt és amikor azzal töltöttem akkor közben csinálta ezt nekem.
2023. júl. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!