Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 8-om van, utálom. Nagy...

Iphone 8-om van, utálom. Nagyon gyorsan merül, mit csináljak vagy mit ne?

Figyelt kérdés

Olyan egy hónapja 1 éves és 80% az akku kapacitás.

Tudom régi modell viszont csak kiakartam probálni milyen az Iphone, de azthittem hogy legalább 2-3 évig használhatom és ha tetszik veszek egy újjabbat.

Egy nap akár 4x is töltőre kell raknom, a hideg leszívja, egyes alkalmazások 1 perc alatt van hogy 2%-ot is merítenek, a töltőm már nem tölti normálisan, huszadjára kell legalább bedugni újra és újra hogy végre töltse, de ez nem a töltő hibája mert egy év alatt legalább 6-7 új töltőtt vettem 15-20 ezrekért és mind szar lett 1 hónap de van amelyik 3 hét után is. Már nagyon idegesít, hogy akárhova indulok mindig az akkumlátor miatt kell izgulnom.

Este töltőre rakom 5-6 órákra (ébresztő miatt reggelre), de nem hinném, hogy ez lenne a baj mert eddig semelyik telefonomon nem vette volna észre, hogy ilyen mértékben szar az akku és rontana rajta ez, hogy rajta hagyom este. Sőt régen nagyon sokat ,,játszottam” a telefonjaimon (fifa,pubg,free fire stb) de nem volt baja. Bezzeg most belépek a fifában viszi az aksit kéményen…

Mit csinaljak, vagy mit ne? Az lenne a legjobb ha vennék egy másikat mi?:D



2023. febr. 17. 20:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és le van frissítve IOS. 15.6-ra!!
2023. febr. 17. 20:21
 2/10 anonim válasza:
100%
Szerintem rossz az akkumulátor. Cseréltesd ki az akkut, vagy vegyél másik telefont.
2023. febr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Meghalt az akkumulátor.
2023. febr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Rossz az aksi, ez tök egyértelmű. Oké, hogy a 8-asok sem az üzemidejükről voltak híresek, de visszafogott használattal azért bírnia kéne egy napot.
2023. febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 8as van. Nincs vele különösebb bajom. Előtte 6os volt, jobban szerettem, de sajnos az már elavult

Egyértelmű hogy az akkumulátor a gond. Csereérett.

2023. febr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mármint az akku csereérett, nem a telefon. De ha nem szereted miért nem cseréled le egy újabbra?
2023. febr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha minden igaz április vagy májusban veszek egy újjabb modellt:D
2023. febr. 18. 09:19
 8/10 anonim ***** válasza:
a régit nem adod el?
2023. febr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1 év alatt 6-7 töltő?

nem érzékeli lehet a csatlakozó ment szarrá vagy tele van ganéval

az a telefon 4-5 órás képernyő időt bír de úgy hogy ilyen fosos az akksi nem csoda hogy állandóan merül

kipróbálásra miért egy agyonhasznált régi modellt kell venni azt sosem fogom megérteni

2023. febr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Anno amikor kijott sok akksi hibasat dobtak piacra, lehet azt kaptad.
2023. febr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!