Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik iPhone készülék vált...

Melyik iPhone készülék vált be jobban?

Figyelt kérdés
Androidról szeretnék IOS-re váltani és nem tudom melyik modellt válasszam, véleményekre lennék kíváncsi. Fontos szempont, hogy egy év után se lassuljon és az aksija is bírja a strapát.

2023. júl. 8. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A létminimum iPhone Xs, de inkább 12-13-14 körül nézegess. Attól függ mennyi a keret.
2023. júl. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A pénzügyeidhez mérten a lehető legújabbat vedd!

Az akksik a 13-as szériától lettek jók!

2023. júl. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ár/érték arányban a 13 verhetetlen.

Bővebben: Kezdésnek nem kell Pro telefon (XS, 11 Pro, 12 Pro, 13 Pro, 14 Pro), átlag felhasználásra amúgy sem igazán. Így újonnan marad a 12, a 13 és a 14. A 12 használtan és újonnan sem olcsóbb sokkal, mint a 13, cserébe utóbbi SOKKAL jobb üzemidőt nyújt és még jónéhány (kisebb) újítást. A 14 viszont nem tud sokkal többet, mint a 13 (ütközésészlelés, 4 helyett 6 GB RAM, műholdas segélyhívás, akció mód, 1 évvel újabb, szebb éjszakai képek, nagyjából ennyi), viszont a hivatalos viszonteladóknál 50-60 ezer forinttal drágább, amit egyértelműen nem ér meg. Én pont egy hete vásároltam új telefont, a 13 és a 14 között vacilláltam (14 Plus is szóba jött az üzemidő miatt, de túl nagynak bizonyult mind méret, mind pedig tömeg szempontjából), 26 ezer forint lett volna a különbség (257 vs 283 ezer), de úgy gondoltam, hogy abból a 26 ezerből inkább veszek egy 13-at és minőségibb tokot, így összességében 281 ezret költöttem a telefonra szállítással, fóliával, tokkal együtt.

Ha a használtpiacon nézelődsz, akkor a 12-nek nem lett túl acélos az üzemideje, pontosan ugyanannyi, mint a 11-nek. Viszont alapvetően a FaceID-s (X / XR / XS / 11 / 12/ 13 / 14) modellek esetében már normális üzemidőt kapsz, habár az X és az XS nem túl acélos ebből a szempontból. Gyorsasággal általánosságban nincs gond, legfeljebb régebbi (több, mint 5 éves) modellek esetében.

2023. júl. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem Xs Max van, gyorsaságból tökéletes, mindent pillanat alatt csinál, akksija tartós, nekem még a gyári van benne, 81%, 1420 töltési ciklus, így tud 3-5 óra képernyőidőt. A kamerája nekem néha szarakodik, meg a kép se tetszik, amit készít, egy anno csúcstelefontól többet várna az ember. A kijelzője eszméletlen gyönyörű, nagyon jó a fényerő, hangzásban már elmarad a 12-13-tól, de jó hangja van.

Ha neked fontos a kamera, meg az üzemidő, illetve a frissítések, akkor ne ezt vedd.

2023. júl. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Én egyet próbáltam, de az se vált be. Maradok a Pixeleknél továbbra is.
2023. júl. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Használtan egy 13 Pro. Szerintem egy jó telefon. Én mondjuk csak a zoomkamera miatt venném a Pro-t. 14-et nem vennék, akkor már inkább Galaxy S23.
2023. júl. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Iphone 13 váltotta nálam a Galaxy Note szériát (imádtam), és most meg imádom a 13-ast, maradok az almánál. Egy dolog hiányzik nekem személyesen a Pro-ból, a zoom kamera.
2023. júl. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

A Pro modellek rendelkeznek “zoomkamerával” (telefotó), de a simák nem.

2023. júl. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem jól fejeztem ki magam. Ezért hiányzik a Pro.
2023. júl. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!