Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont vegyek?...

Milyen mobiltelefont vegyek? (Androidos an gondolkozom, mert azt szoktam meg, plusz a Samsungtól idegenkednek, bár nem tudom, miért?)

Figyelt kérdés

Most egy Huawei P40 Lite telefonom van, elégedett vagyok vele, de három éves és kezd tönkremenni. Egyrészt az aksija, másrészt nagyon rosszul hallani telefonálás közben max hangerőn is, de csak telefonálásnál, egyébként a hangszóró jó. Valami hasonlót keresek.

Kinéztem a Huawei Nova 10 Duál Sim-et. Szerintetek?

Vagy próbáljam szervizeltetni a jelenlegit?



2023. júl. 10. 09:00
 1/4 szántóvető ***** válasza:
a nova 10,11 5g-t nem tud,b20-at nem tud tehát 4g sem lesz ha minden igaz,így nem érdemes megvenni.
2023. júl. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én samsungot vennék ha android.

Volt S3, S4, S6, S8, S10.

Utána azért váltottam iphone-ra mert már semmi újat nem adott az új széria.

2023. júl. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem Huawei-em, de semmi gondom nincs vele. Ha váltanék, Asus Zenfone 8 vagy 9-et vennék. Samsungtól én is idegenkedek. Egy jóbarátom nem volt vele megelégedve, és többektől hallottam hogy hajlamos akadozni a gyors hardver ellenére. Az egész felhasználói felülete nem tetszik.
2023. júl. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
samsungot vegyél, nekem volt előtte huawei, xiaomi mind csak hulladéknak tűnik, mióta samsungom van, nem kell más többé...
márc. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!