Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Galaxy-k ellen is már...

A Galaxy-k ellen is már közutálat van?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy jó telefont amitől még nem fogják azt nondani mások hogy: "köcsög ájfonos" meg ilyenek. Szóval Apple-t nem szeretnék. Az utóbbi időben már a Samsungra is egyre több fújolást hallok, vagy annyira nincs jelen mint az almás készülékeknél? Mit vegyek ha ezt a két márkát nem szeretném? Ja és Xiaomit soha többé!
2023. júl. 13. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha úgy veszel telefont, hogy ki mit fog fújolni, meg is érdemled.


Mi lenne, ha a paramétereit néznéd és azt vennéd amire neked szükséged van és kihasználod?


Nálunk lőtéri kutyát nen érdekelte sosem, hogy milyen telefonja van bárkinek, bár lehet hogy én forgok ilyen értelmiségi körökben :D

2023. júl. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Nekem xiaomi van azóta mióta piacra dobták. Soha semmi gond nem volt vele, minden fut rajta, aksija 2 hetet bír töltés nélkül ha nem használom folyamatosan. Minden márkán belül vannak selejtek, meg ki lehet fogni jókat is. Amúgy ne félj a "köcsög ájfonos" beszólásoktól mert ilyet csak irigy hülyék mondanak. Én amikor megvettem az első autóm egyből lehülyézett egy olyan észlény akinek még biciklire se telt. Valami 30 éve lopottal járt. Na de az én új autómra: Ez a szar nem kéne ha ingyen adnák se. Szóval vegyél amilyet akarsz. Vagy selejtet fogsz ki, vagy jót.
2023. júl. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A Xiaomival már 2-szer is volt rossz tapasztalatom szóval azért nem szeretnék. Amúgy meg semmi bajom a Samsunggal meg az Apple-lel, tényleg csak a gyökerekkel van a bajom akik más cuccával foglalkoznak hogy milyen. A Galaxy S23-mat venném meg egyébként mert nagyon jók a vélemények róla, illetve a specifikációi is jók.
2023. júl. 13. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Jézusom, hány évesek vagytok? Mert ez kb 15 évesen fontos, utana max a szakmunkásképzőben vannak ilyen majmok.
2023. júl. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megvan.

Neked az Akai márka való. :D

2023. júl. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
ki a kva anyámat érdekel őszintén...
2023. júl. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, ki mit utál? Ilyen alapon semmilyet se vegyél, mert valamelyiket biztosan utálja valaki. Én pl az iFost utálom, de nem érdekel ha valaki azt használ, ő dolga...
2023. júl. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!