Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Samsung Galaxy S23 hany...

Egy Samsung Galaxy S23 hany evig lesz normalisan hasznalhato, ha most veszek egyet?

Figyelt kérdés
valamennyire soknak tartok 250 ezret egy telefonert, szoval nem 2 evig akarom hasznalni, eredetileg az ultrat neztem, de nem tetszik, hogy lekerekitett, szoval ez jobb nekem

2023. júl. 15. 01:41
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
4-5, attól függ, mennyire tartod rendben.
2023. júl. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
az a baj hogy most is szar, hardverhibás kamera van benne ami homályosan fényképez tehát majd eladni se lehet és mókolhatnak nekem frissítéssel én ilyet nem veszek meg. sztem is ezek a telók simán jók 4 évig
2023. júl. 15. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Használhatónak használható lesz 6 év múlva is. 2. A kamerával valóban volt gond, de csak ritkán jött elő és nem is minden telefonnál. A Samsung egyébként elismerte a hibát és dolgozik egy frissítésen amit már talán ki is adott (szóval nem biztos hogy hardvare hiba).
2023. júl. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Azon se fogod használni gondolom az ékezeteket. Végülis minek az, teljesen mindegy, hogy az ágyamon vagy az agyamon fekszek. 🤦‍♂️
2023. júl. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Én sem találom a telefonomon az ékezeteket...
2023. júl. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom az Ultrával a lekerekített kijelző, az S23 nekem kicsi, így a 23+-ban gondolkodom. Szerintem még 4-5 évig biztosan jó lenne. Bár most egy kicsit meginogtam, hogy olvasom hogy kamera hibásak, és a Samu el is ismerte.
2023. júl. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6. Szerintem csak az első adag jött ki hibásan, a többi már biztos hogy jó. Az amúgy sincs tisztázva hogy softvare vagy hardvare probléma. Több ismerősömnek is van és egyiket sem érintette. Az Ultrát egyáltalán nem érintette a gond.
2023. júl. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7. Köszi szépen a pontosítást!(6 vagyok)
2023. júl. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minimum 4 évre tervezhetsz vele. Ezért is éri meg csúcstelefont venni, mert sokáig bírja, és 4 év múlva sem lesz elavult. És azért egy S23 az első 2 évben még ultramenő, plusz nagyszerű felhasználói élményt ad. Jó döntés.
2023. júl. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!