Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung mobilra Android 13...

Samsung mobilra Android 13 HASZNÁLHATÓ hívásrögzítő alkalmazás?

Figyelt kérdés

Ma délután lesz egy fontos beszélgetésem az egyik ügyfélszolgálattal, és fel akarom venni majd a hazudozásokat. Szedtem le pár hívásrögzítő alkalmazást a Play áruházból, de vagy semmit nem rögzített, vagy amit felvett az használhatatlan, recsegős minőségben volt. Jó az apk is, ha tudtok olyat ami jó.

Nincs most időm tesztelgetni melyik működik rendesen, a sok szar közül. Nemsokára megyek dolgozni és legkorábban délután 1-kor lesz időm alkalmazásokat telepíteni.

Köszi ha tudsz segíteni!


2023. ápr. 20. 03:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Gyorsan kérj kölcsön egy diktafont, vagy egy másik mobilt, ami alkalmas rá hogy rögzíts vele.

A GDPR szabályozás miatt az EU régióbeállítás mellett a házirend tiltja a rögzítést.

2023. ápr. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Szervizmérnök úr ***** válasza:
56%
Vagy előkapsz a lomtárból egy régebbi Androidos telefont, Cube ACR és tökéletes.
2023. ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Egyikse, mostani androidok tíltják
2023. ápr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Hintalow ***** válasza:
36%

Őőő, amúgy soha nem értettem erre miért kell az ügyfél oldalra rögzítés? Minden ügyfélszolgálaton rögzítik a hívásokat, amit kérésre ki is adnak az ügyfélnek.

(korábban banki callcenterben foglalkoztam minőségbiztosítással, de a telebankárok hívásainak az ellenőrzésén kívül ha ügyfélnek kellett kiadni hanganyagot, azt is én mentegettem le)

2023. ápr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

A hívás elején felírod a beszélgetés azonosító számát,

egyébként kihangosítod a beszélgetést és 2 tanú jelenlétében felveszed az MK27-es magnóra (diktafonra) .

:)

2023. ápr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

#4: mert így kényelmes.

én még senkit nem láttam felirni beszélgetésazonosítót :)


kerdező a telefon pontos tipusával keress rá a problémára.

Csak apk-val van esélyed, de azzal sem biztos.

2023. ápr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
amúgy meg ha nem sikerül, marad a kihangosító + felvétel másik eszközzel
2023. ápr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Szervizmérnök úr ***** válasza:

"Csak apk-val van esélyed, de azzal sem biztos."


Mellékes, hogy valaki apk-ból telepíti ugyanazt az alkalmazást, vagy "áruházon" keresztül. Végeredmény ugyanaz.

A hívásrögzítést rendszerszinten tiltja az Android, mert Brüsszel ott segít, ahol tud (csodálkozom, hogy a torrentezést még nem tiltották be mindenhol).

Xiaomi telefonnál például ROM-cserével lehet megoldani.

2023. ápr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

#8: az apk lényege, hogy nem "ugyanaz" az alkalmazás.

Huaweim-re szerencsére van apk. Xiaomit valóban át kell flashelni kínaira.

Van, ahol rootolni kell.

Samsungnál nem tudom mi a helyzet.

Amúgy ez a GDPR fasság pont megint a bűnözőket védi.

2023. ápr. 21. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Szervizmérnök úr ***** válasza:

"#8: az apk lényege, hogy nem "ugyanaz" az alkalmazás."


Ez ebben a formában tudatlanságról árulkodik. Az ismertnek számító oldalak (pure, mirror stb.) a hivatalos áruházakról grabelik *.apk formátumba az alkalmazásokat.

Mivel ezek a reklámokból élnek, kényesen ügyelnek rá, hogy vírusmentes és az eredetivel azonos legyen. Ráadásul megőrzik még a korábbi verziók hosszú sorát is, amit az áruházból már nem lehet letölteni.

Ne keverd össze azzal, hogy vannak különúton készített apk alkalmazások, amit a hivatalos áruházba be sem engednének, mert sért valami követelményt. Noha attól még nem feltétlenül vírusos és sokan kedvelhetik is. Talán egy ismert példa a YT Vanced stb.


Régebbi telefonon én módszeresen űztem, hogy Play letiltva, semmi bejelentkezés sehová.

A szükséges APK-kat letöltöttem PC-n. Teljesen azonos verziókat, HERE WeGo, CubeACR, sorolhatnám. Melyek azután önmagukat is simán frissítették, a saját szerverükről, ahhoz már nem kell Play stb.

2023. ápr. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!