Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Redmi 5G telefonom van,...

Redmi 5G telefonom van, sürgősen le kéne mentenem róla mindent, ezt hol csinálják meg nekem pénzért?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos dolgok vannak a telefonomon amit azonnal le kéne mentenem.

Én próbálkoztam mert volt régen Samsung telefonom tudtam hogy kell a számítógépen be kell dugni a telefont a pendrive ot és áthúzni mindent na most evvel nem sikerül.

Olyan fontos dolgok vannak a telefonomon ami majd a bíróságra fog kelleni, perdöntő bizonyítékok.

A telefonom haldoklik bármikor megadhatja magát és nem tudom hova tudok fordulni!

Telefonos boltba nem segítenek hova tudok menni akik mindent le mentenek minden adatot és ráteszik nekem egy lemezre és egy pendrivra!!

Nagyon Szépen köszönöm a segítséget.

Csak értelmes, normális válaszokat szeretnék kérni.



2023. júl. 16. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mikor bedugod, fenn az üzenetsort húzd le, ott kell lenni egy usb-s sornak, azt megbökve ki tudod választani a fájl átvitelt és a mappák között másolgathatsz, telefonon: documents, download, dcim, stb. mappák, vagy ahová mentetted a dolgokat.

Próbáld ki másik usb vezetékkel is, hátha sérült.

És/vagy töltsd fel a telefonról a Google Drive-ra, a telefonon kell hozzá a Drive alkalmazás.

Érthetetlen, miért tartasz fontos dolgokat 1 példányban, máshol tényleg nincs meg?

2023. júl. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!