Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ezt hogyan oldjam...

Szerintetek ezt hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Na szóval az a helyzet, hogy nemrég összetörtem a samsung a72 készülékem,amit anno a SAJÁT pènzemből vettem ès mostanra már összegyűjtöttem a pénzemet a kijelző cserèhez, mert sajnos csak egy fél évvel ezelőtti biztonsági mentés volt a telefonon, és azóta rengeteg fontos adatom lett, ami miatt muszáj lenne a kijelző csere mert:

Egyrészt, a kijelző teljesen fekete, így számítógépre nem tudok adatmentést csinálni

Másrészt, egy adatmentő szolgáltatás sokkal drágább, mint a kijelző csere.

Viszont az az egyetlen probléma, hogy a szüleim egyáltalán nem akarnak beleegyezni, hiába mondom nekik, hogy a sajat pènzemből fizetnèm, és hogy az adataim miatt szükséges lenne a javítás. Illetve tudom, hogy nem annyira olcsó a kijelző csere, de véleményem szerint nem egy halálos összeg, illetve elèg jómódúak vagyunk, így egy ilyen kiadástól,(amit a saját pènzemből fizetnèk) nem fog veszélybe kerülni a megélhetésünk vagy ilyesmi. Ezenkívül utána meg sokáig használnám mèg ezt a telefont, és amikor veszek egy új telefont, akkor legrosszabb esetben simán el tudnám adni 80-90 e Ft-èrt. Viszont a szüleim még így sem hajlandóak beleegyezni,eddig a nagyszüleimmel ès az öcsémmel beszéltem, mindannyian azt mondták, hogy ez a kijelző csere jó ötlet,nem hülyeség. Szerintetek mit csináljak?



2023. júl. 19. 19:39
 1/6 KmsRys ***** válasza:

Fogd magad és menj el egy mobilszervizbe, add be javításra a telefont, aztán fizesd ki a saját pénzedből.


Ezt tényleg nem értem, ha saját pénzből fizetnéd, akkor a szüleidnek mi közük hozzá?

2023. júl. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az, hogy ők nem szeretik azt, ha olyasvalamire költöm a pènzem, amire ők nem akarják hogy költsem,illetve ők valamiért azt gondolják, hogy ez a kijelző csere egy brutál nagy hülyeség.
2023. júl. 19. 19:59
 3/6 anonim válasza:
Nem kell tudniuk róla
2023. júl. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondoltam, viszont biztos tudni fognak róla, mert bankszámlán van a pénzem, és látni fogják, hogy kifizettem a kijelző cserèt,ès hogy újra azt a telefont használom és nagyon nem örülnének neki,igazából most megpróbálok mèg egyszer beszélni velük erről, ha nem változik a véleményük, akkor holnap azonnal vonatra szállok, es megyek egy szervizbe.
2023. júl. 19. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha újat veszel vagy kicseréled azt a 3-4 ezer forintot még szánd rá és tetetsz rá egy üvegfóliát… inkább törjön az és azt cseréled újbóli 3-4-ért, mint 20-60 ezrekért a kijelzőt
2023. júl. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A samsungon is volt üvegfólia, viszont nagyon magasról esett le, ezért nem jó a kijelző.
2023. júl. 19. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!