Kiknek higgyek?

Figyelt kérdés

[link] Sajnos csak egy telefonra kattintva jelennek meg az értékelések, a fő lapon nem. A lényeg, ha letekertek és rákattintotok az 1 csillagra, akkor ott elég durva dolgokat írnak. Abból csak 8 értékelés van, a többiből több száz. Akkor kiknek higgyek? Megéri onnan vásárolni telefont? Tényleg után gyártott alkatrészeket szerelnek a telefonokba? Miért állt be melléjük a Telex és Tech2 csatorna?! Megvették őket?

"A telefon valóban újszerű, esztétikailag kifogástalan állapotban volt a dobozban. Viszont a telefon a CSC kódja szerint maláj firmware-rel rendelkezik és emiatt nem is lehetett Android 12-re frissíteni."



2023. júl. 26. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Én nem tudnék nyugodtan aludni, ha egy használt telefon lenne az éjjeliszekrényemen, amit ki tudja mire mikor használtak, és hogy pontosan honnan származik.
2023. júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Egyszerűen csak be kell látni, hogy a Rejoy nem neked való.

Ez a piactér (féleség) olyan, hogy valaki kockáztat, azután vagy jól jár, vagy nem.

Mindkét esetben vállalja a szerencsejáték következményeit. Ha balul jár, nem keresi a kifogásokat, amit te már most elkezdtél, pedig még nem is vettél semmit.

Neked ez nem kell:

[link]

[link]

2023. júl. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kerüld el nagy ívben.

Kivéve ha szivatni akarod magad.

2023. júl. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=ncw68O_Puw0

A videóban Balázs mindent szépet elmond. Mert gondolom megfizették. Ahogy az általad említetteket is.

De érdemes a kommenteket végigolvasni. Gyakorlatilag nincs egy pozitív hozzászólás sem!

Én a helyedben elkerülném messzire az ilyen weboldalakat!

Olyan ez mint a carvertikal. Az is szar, de a reklámot azt nyomatják keményen. Meg a mobilfox... a legszarabb tokokat árulják a világon, de csilliárdokat költenek reklámra.

2023. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
56%

"Gyakorlatilag nincs egy pozitív hozzászólás sem!"


Gondolod, hogy az elégedett vásárlók fognak kommentelni? Nekem nem tisztem védelmezni egy ismeretlen csapatot, de úgy néz ki, egy (nem is rosszul) működő vállalkozásról van szó.

Nem kell tőlük vásárolni, csak a logika nem állja meg a helyét. Sőt, van egy olyan effekt is, ahol sok a panaszos, még több bevételt termelő elégedett ügyfél is.

Ha egy céggel a kutya sem törődik, akkor meg esetleg sem pozitív, sem negatív, semmi nincs.

2023. júl. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4, A Carverticallal mi a baj?
2023. júl. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Ennyiért már tudsz venni egy vadonat új Pixel 6a-t, ami ugyanolyan, ha nem jobb telefon
2023. júl. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

Van 8 darab 1 csillagos értékelés. Ez az összes értékelés 1,5%-a és ahogy beleolvastam, igazából ez sem mind indokolt. Az értékelések több mint 91%-a 5/5, majdnem 96%-a pedig legalább 4 csillagos. Hát azért ez elég jó arány.


Ha irtózol a használt termékektől - egyébként én is - akkor ne ezekkel foglalkozz. Említette egy előttem válaszoló a Pixel 6a-t, az tényleg kb. ebben az árban van és minimálisan nyújt csak kevesebbet.

2023. júl. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nappal válaszolok a hozzászólásokra, csak gyors feljöttem ezt megkérdezni, hogy igaz-e:

"Azt még fontos kiemelni, hogy vízállósági tanúsítványa az összes telefonnak elveszik, mivel szétszedik, nem is szerepel egyik telefonnál sem a leírásoknál."

Ez igaz, hogy elveszik?

2023. júl. 27. 04:24
 10/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen.

Én is inkább Google pixel telefont sjánlom újonan .

2023. júl. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!