Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Icloud vissza tölti a már...

Icloud vissza tölti a már kitörölt képeket?

Figyelt kérdés

Nagyon sok kép gyűlt össze a telefonomon (iphone). Vettem nagyobb icloud tárhelyet, de bizonyos idő után már hiába volt töltőn a telefon és csatlakoztam a wifire így sem töltötte fel a telefon a maradék képet az icloudra.

Sokszor kiírja, hogy teljesen betelt a tárhely, ilyenkor kicsit le is fagy vagy nem tudom. Majd egyszer csak észre vettem, hogy nagyon sok olyan képem is újra a telefonomon van amit már lehet egy éve kitöröltem a telefonról.. Hogyan lehet ez?

Ezzel az is baj, hogy mivel ezeket vissza töltötte a telefon, így mégtöbb kép van a telefonon, kb egy képet sem lehet már vele csinálni annyira teli van.

Mit csináljak így vele? Hol tudnám követni akkor milyen képeim vannak?

Ha kitörlök belőle mitől függ, hogy legközelebb is vissza tölti újra a telefonra? Bocsánat nem értek hozzá..



2023. júl. 26. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Inkább használj Google Photos-t. 15GB ingyen van, ha több kell, akkor pedig van előfizetés, ami olcsóbb is.
2023. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!