Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek léteznek még...

Szerintetek léteznek még USB-stickek amik mobilhálózatot használnak?

Figyelt kérdés
Egy időről-időre lecsekkolnivaló gépről lenne szó, de nem akarok emiatt sem internetet bekötni, sem egy mobilt beáldozni.
2023. júl. 31. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezeknek nincs közös elfogadott nevük, de LTE USB kifejezésekre keresve van egy pár, pl.: [link]
2023. júl. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
persze, hogy van
2023. júl. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne? Bár értelme nincsen, mert nagyon xar úgy laptopozni, hogy egy ormótlan fsz áll ki belőle oldalra. Amibe folyton belekapsz, aztán megszakad a kapcsolat, töltheted be újra,stb...


Szóval jobban jársz pl egy akksis megoldással. Ha kell 5G is, az betegesen drága még, 80 ezer... 😃. De 4G-set legutóbb 8 ezerért vettem. Nagyon fszán megy, szórja a wifit rendesen.

Hardveraprón érdemes nézni használtakat

[link]


Nekem a digi adott... hát ugye már megszűnt, a csomag is idén még él, aztán off. Szóval ők adtak a mobilinternet mellé usb sticket. Működik meg minden, csak bazi kényelmetlen. Kb egy hétik használtuk, amíg találtam egy ilyen akksis eifis megoldást.

2023. júl. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2023. aug. 1. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!