Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S9-ről S21...

Samsung Galaxy S9-ről S21 FE-re megéri váltani?

Figyelt kérdés

Már 2019 óta használom ezt, lehet lassan ideje lenne újat venni.


Ami nagyon fontos nekem az a kamera-minőség és a kép. A review oldalak szerint viszont meglepő módon az S9 több pixel-es felbontást ad:

[link]


Ti mit gondoltok?

És mi a különbség az S21 és az S21 FE között?



2023. aug. 2. 17:07
A kérdező szavazást indított:
S21 FE-re válts.
Nem éri meg S9-ről erre váltani.
Egyéb. Leírom.
10 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

Az S21 FE mindent meg kaptak mint a "nagy tesó" (mint a kamerája, procija, legtöbb csúcskategóriás szoftveres újítások) S21 széria de pár dolgon "spóroltak" is mint a telefon méretén ami kompaktabb lett illetve műanyag hátlapot kapott amit vannak akik nem szeretnek (gondolom azok akik nem használnak tokot) illetve az FE nem kapott meg néhány szoftveres extrát mint az Expert RAW. De aki a kisebb kijelzőt szereti esetleg fontosabb hogy a szoftver támogatás hosszabb mint az S21-nél mivel majdnem az S22-vel egyszerre jelent meg aminek szintén sokkalta hosszabb szoftveres támogatása van mint az S21-nek volt azaz több Android fő verzióban részesül majd az FE ahogy azt közölték hivatalos Samsung felületeken.


S21 helyett inkább az S22-t ajánlanám esetleg mert sok dolgot javítottak mint pl nagyon észrevehető akkumulátor fogyasztásban aki az adaptív képfrissítésel használja a telefont ami csak az S22-től érhető el. Illetve a 8gen1-es Snapdragon is sokat emelt teljesítménybe.

2023. aug. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

S21FE van nekem már kb másfél éve, nagyon elégedett vagyok vele. A műanyag hátlap tényleg nem a legminőségibb benyomást kelti és eléggé melegszik a teló. Az akksi 1 napot bír használattól függően (sokat youtubozok stb). Ettől eltekintve tökéletesen működik és nagyon szeretem.

Előtte A5 2017 volt aminek a méretét nagyon szerettem és stram kis teló volt de a végére már lassulgatott, az akksi sem bírta úgy, kevés volt a tárhely és hát elavult a technológia.

Ha most vennék akkor s22 v s23 választanék. Mindig felső-középkategóriát érdemes mert az a legjobb ár-érték arány.

2023. aug. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!