Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Yettel is csak teszteli az...

A Yettel is csak teszteli az 5G hálózatát, mint a telekom?

Figyelt kérdés

Mert ugye azt tudni kell, hogy június 1-től augusztus 31-ig a Telekom felengedte a dominósokat az 5G-re. Ez szép és jó, tökéletesen végzi is a dolgát.

Azonban így, hogy megszűnt a havi korlátlan mobilnete a Telekomnak, már nincs miért a Telekomnál maradnom. Van nekem egy Yetteles kártyám, ami szintén feltöltős, és aminek immár minden szolgáltatása kedvezőbb lett a Telekoménál. Olcsóbban tudok netet venni, az ingyenes telefonálást is olcsóbban tudom bekapcsolni. És ezen a kártyán is teljes csíkos az 5G. De a Yettel is teszteli a hálózatát a feltöltősekkel, vagy ez már éles, és így is marad? Nem fognak lekapcsolni róla azzal az üzenettel, hogy "Bocsi, de vége a tesztből indított habzsi dőzsinek, az 5G további használatáért fizess elő!"?



2023. aug. 2. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem teszt , élesen elérhető az arra alkalmas eszközökkel
2023. aug. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az szuper :)

Ezt örömmel hallom. Akkor nincs más dolgom, mint a számhordozás. Ugyanis az oké, hogy van yetteles kártyám, de azon nem az a telefonszám van, ami az elmúlt 6-7 évben rengeteg helyre meg lett adva. És már csak az a kérdés, hogy hová kell mennem a számhordozás érdekében? A Telekomtól kell-e valamilyen papírt beszereznem, amit a Yettelnél be kell mutatnom? Vagy ők ezt egymás között lezsírozzák, és csak a Yettellel kell a kapcsolatot felvennem? Vagy online is elvégezhető ez a művelet?

2023. aug. 2. 20:38
 3/11 anonim ***** válasza:

A Telekomnál az appban még mindig itt a lehetőség a korlátlan nethez,

mi szűnt meg ?


A következő kérdésed az lesz:


Hogyan lehet visszamenni a Telekomhoz ?

2023. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 szántóvető ***** válasza:
nem szűnt meg,csak megdrágult.valami 14ezer pénz havonta.
2023. aug. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9900.- a korlátlan net
2023. aug. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem dominósként nincs ott.

Ilyenek vannak:

- Egyszeriek:

- Nyári korlátlan net 7 napra: 2090 Ft.

- 1 GB egy napra: 590 Ft.

- 3 GB 3 napra: 1090 Ft.

- Korlátlan net 1 napra: 1090 Ft.

- Korlátlan net 3 napra: 2090 Ft.

- Díjmentes 50 Mb: 0 Ft.

Maraton:

- Maraton 1 GB: 1590 Ft.

-Maraton 5 Gb: 3990 Ft.

Megújuló:

Net 1 GB: 1290 Ft.

Net 15 GB: 5990 Ft.

És ezt követte régen a Korlátlan net 30 napra szolgáltatás, aminek 9900 forint volt az ára. Én rengeteget vagyok távol, és mindig jól tud jönni a korlátlan internet.

2023. aug. 3. 06:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálam még most is ott volt van a megújuló opciók közt a Korlátlan net 30 napra, 9900 -ért. Csak nem látszik egyből a kijelzőn, görgetni kell...
2023. aug. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem a felfüggesztett szolgáltatásaid között van?
2023. aug. 4. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kancácska ***** válasza:
Most megy a hálózatfejlesztés, beszéltem a technikussal amikor az otthonnetet hozta. Viszont én telefonon a lakásban 5G-n bármelyik időszakban 1400 Mbps felett mértem. Piszok erős lett és stabil. Tegnap olyan vihar volt amilyenre még sohasem emlékszem, mégis a legnagyobb szélvihar jégeső közepette amikor pár métert sem lehetett látni, akkor is 800 Mbps volt a sebesség. Laptopon wifin keresztül stabilan 500 Mbps felett van a letöltés, 130 Mbps a feltöltés.
2023. aug. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha a telekomot yettelre váltanád, akkor kedvező üzleti flotta ( [link] Bumm korlátlanban 50 GB net + korlátlan beszéd 5.743 Ft, korlátlan nettel 8.047 Ft.
2023. aug. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!