Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Yettel is csak teszteli az...

A Yettel is csak teszteli az 5G hálózatát, mint a telekom?

Figyelt kérdés

Mert ugye azt tudni kell, hogy június 1-től augusztus 31-ig a Telekom felengedte a dominósokat az 5G-re. Ez szép és jó, tökéletesen végzi is a dolgát.

Azonban így, hogy megszűnt a havi korlátlan mobilnete a Telekomnak, már nincs miért a Telekomnál maradnom. Van nekem egy Yetteles kártyám, ami szintén feltöltős, és aminek immár minden szolgáltatása kedvezőbb lett a Telekoménál. Olcsóbban tudok netet venni, az ingyenes telefonálást is olcsóbban tudom bekapcsolni. És ezen a kártyán is teljes csíkos az 5G. De a Yettel is teszteli a hálózatát a feltöltősekkel, vagy ez már éles, és így is marad? Nem fognak lekapcsolni róla azzal az üzenettel, hogy "Bocsi, de vége a tesztből indított habzsi dőzsinek, az 5G további használatáért fizess elő!"?



2023. aug. 2. 19:49
1 2
 11/11 Kancácska ***** válasza:
Nekem korlátlan beszélgetés minden irányban, plusz korlátlan net yetis flottában a fenti árnál 801 forintal olcsóbban van, és itthon még az 5G-t is 1400-1500 Mbps letöltéssel tudja.
2023. aug. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!