Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olaszországon belül működik a...

Olaszországon belül működik a korlátlan mobilnet díjak nélkül?

Figyelt kérdés

2023. aug. 5. 19:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha egy órára "elmegy" az internet, már mindenki (tisztelet a kivételnek) cselekvőképtelenné válik? Főleg egy "rutinos turista" ?


Én egyszer voltam igazán komoly turista (Thaiföld) de még Magyarországon felkészültem minden eshetőségre. Gyakorlatilag 3GB "kinti" mobilnetből egy héttel később még mindig megvolt 2GB úgy, hogy wifire egyáltalán nem csatlakoztam fel (a hotelban SEM) ... Ami "tourist guide" le volt töltve, illetve Google Maps, egyéb térkép - szóval amilyen alkalmazás kintre szükséges adatát csak lehetett, előre letöltöttem még idehaza.

Az megint más kérdés, hogyha esetleg tönkremegy a telefon, vagy lemerül, stb, akkor hogyan tájékozódunk? Nos, van szánk, ha már külföldön vagyunk, akkor valószínűleg valamennyire tudunk angolul, illetve ismerjük a nemzetközi jelzéseket, nyilakat, piktogramokat, stb.



Visszatérve a kérdésre: EU-n belül van adatod, viszont fel kell készülni arra, hogy esetlegesen nem fogod tudni használni a mobilnetet, bármilyen technikai okokból kifolyólag (hálótat túlterhelt, ideiglenes leállás, karbantartás, stb) és offline maradsz.

2023. aug. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!