Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyári Apple átlátszó tok...

Gyári Apple átlátszó tok mennyire sárgul?

Figyelt kérdés

Iphone 13 mini-re vettem nemtudom már milyen márkájú átlátszó tokot, amit külön úgy reklámoztak, hogy nem sárgul mert különleges anyag blablabla...

Na most eltelt 3 hónap és körbe be van sárgulva, ha megveszem a gyári Apple átlátszó tokot, az tényleg nem fog besárgulni? Mert ha az is ugyanúgy besárgul akkor nem szívesen költenék 26ezret egy szaros tokra.



2023. aug. 7. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az is be fog egy idő után. Nekem ESR tokom volt, 1 év alatt átlátszó sárga lett.

Most van egy kék Nilkin tokom. Pont olyan árnyalatú mint a telefon.

2023. aug. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden átlátszó tok besárgul. Ilyen az anyag. Nem lehet ellene tenni semmit.
2023. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Speck márkájú, átlátszó tokot vettem kb. egy éve az iPhone 13-mamra, ezt is úgy reklámozták, hogy nem sárgul. És tudod mi van? Nem sárgul... majdnem sehol. És miért? Mert nem gumi (szilikon?), hanem a felülete 95%-át valami viszonylag hajlékony műanyag adja, ami semennyire sem sárgult.

A tok maradék 5%-a, ami lényegében az oldalsó gombok helyét jelenti, sajnos valóban besárgult. Itt kényetelenek a rugalmasság miatt gumit/szilikon/akármit használni. Viszont szerintem ez nagyjából sosem látszik és nem zavaró. A hátulja és az oldala is szép átlátszó.

Plusz már egyszer hatalmasat laffant benne a telefon egy galériáról és semmi baja nem lett, szóval az esést is jól bírja.

2023. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!