Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Telefont ajanlotok?

Milyen Telefont ajanlotok?

Figyelt kérdés

Sajna leejtettem a telom - kabe 90cm magasbol a Beton lepcsore. Huawei 2019es model, volt rajta kepernyovedo... Hat nem ert sokat.

1. Legyen gorilla glass a kepernyoje,

2, 2020as modellnel ne legyen regebbi,

3, 4000mAh battery minimum

4, camera legyen eleg jo

5, arban ne legyen a legdragabb.

Nezegettem a kinaiakat,Meg a Google pixel 6ot, most azt pl akcioban Meg tudnam venni. Konkret telefonokat irjatok leci


2023. aug. 8. 09:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
iPhone 14 Pro Max-ot ajánlanám. 2022-es megjelenésű.
2023. aug. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Galaxy A34 a Samsungtól. Tökéletes középkategóriás készülék, vagy az A54. A kínainak oco a húsza, de híg isz a jeve, ezeöccá. A Kínaiak közül a Huawei volt az egyetlen, aki képes volt normális szoftvert gyártani a telefonjukra, de így, hogy már a Google Play szolgáltatásoktól elestek, komoly hátrányok is érhetnek az aktuális Huawei készülékek használata közben. A Xiaomit, OnePlust, Meizut, meg a többi Kínai vackot felejtsd el.
2023. aug. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nincs fel milkam a vasarlasra. Max 150 ezrem
2023. aug. 8. 10:25
 4/13 A kérdező kommentje:
Az elso valaszolonak irtam
2023. aug. 8. 10:26
 5/13 A kérdező kommentje:
Koszi 2. Majd nezegetem a samsungokat, de vhogy azok nem tetszenek.... A lanyom nak van es lassu, nem Jo a menuje. A paromnak volt oukitel je, munkatarsaknak xiomi, oppo.. Nem volt veluk gond. Pont a ket utobbi neztem az elobb
2023. aug. 8. 10:33
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Aszondja ajfon 14 pro xdd. A kerdest is olvasd vegig. esetleg xiaomi? a 12t pro eleg fasza es nem is draga
2023. aug. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem Galaxy A52S van, és nekem a gyorsasággal nincs semmi bajom. Az A54 jelenleg a MediaMarktben 160000 forintba kerül, kipótolod az 150000 forintot egy tizessel, és ott van. Elvileg 5 év szoftverfrissítést ígér rá a Samsung, és az eddigi wifis problémát is megoldották benne, ami a közelmúltban megjelent samsungokban volt a középkategóriában. Valamiért lassították a wifi chip teljesítményét a Galaxy készülékekben (A Samsung szerint energiatakarékosság miatt). Szóval mindenképp gondold át.
2023. aug. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Oke. Kinyomtattam egy 3 oldalas Telefon listat, 8as betutipissal a szoba kerulheto mobilokrol.... Gorilla glass kepernyovel...vhogy bele vette a tablet eket es orakat is, igy kabe 2 oldalt kell csak atneznem... A media Markt sajnos nem jonne ossze. Angliaba elek, de azert koszi. Amazon on nezem a telokat mert nem akarok szerzodessel venni. Olyan 300 fontig tudok elmenni. Refurbished telokat is nezek, habar olyanom Meg nem volt.
2023. aug. 8. 11:08
 9/13 anonim válasza:
Szia! A lányodnak valószínűleg régebbi/belépő kategóriás Samsungja lehet, (A0x/A1x/A2x/A3x) egyébként a Samsung utolsó két középkategóriájánál (A53/A54) nem sok jobb ár-érték arányú készülék van, viszonylag olcsón prémium minőséget és hosszú frissítéseket kapsz. A kinti árakkal nem vagyok tisztában, de itthon az A53 és az A54 is 160 ezer körül kezdődik. Ha csak Androidban gondolkodsz tényleg ők a legmegbízhatóbbak, kicsit drágább mint a többi de még évekig jók lesznek.
2023. aug. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az A53 belefer. £273, de az A54 mar draga nekem. Jol nez ki a specifikaciokkal
2023. aug. 8. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!