Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az insta jelez ha megnézem...

Az insta jelez ha megnézem valakinek az insta jegyzetét?

Figyelt kérdés
Valakinek rányomtam az insta jegyzetére hogy az egészet lássam. Ugye nem jelzi neki?

2023. aug. 9. 18:09
 1/6 A kérdező kommentje:
És még valaki tudja hogy lehet megcsinálni azt hogy a Facebook és az Insta ne legyen összekötve? Mert ha mondjuk instán megváltoztatom a profilom akkor facen is megváltozik. És ha kikapcsolom akkor minden úgy marad nem tűnik el semmi?
2023. aug. 9. 18:11
 2/6 anonim ***** válasza:

az insta jegyzettel kapcsolatban: nem fog neki jelezni hogy megnézted

a face-insta összekapcsolással kapcsolatban: menj be a beállításokba, és ott van olyan lehetőség hogy fiókközpont. arra ha rákattintasz, feljön egy felület, ahol láthatod a face-insta profilodat. kattints rá, elvileg ott ki tudod kapcsolni.

2023. aug. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

bocsi, most találtam meg hogy kell:

gorgess lejjebb, ezen a felületen. lesz olyan a legalsó lehetőség hogy fiókok. arra kell rákattintani és ott ki tudod törölni a face fiókodat, hogy ne kapcsolódjon az instához.

2023. aug. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es, 3-as vagyok

remélem így érthető, nyugodtan kérdezz ha nem

2023. aug. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Meg van köszi. És valami elfog tűnni ha kitörlöm a Facebook fiókot?
2023. aug. 9. 21:59
 6/6 anonim ***** válasza:
erről az oldalról ahonnan kitörölted nem lesz ott a face fiók, viszont a facebook fiók továbbra is megmarad csak az összekapcsolás törlődik
2023. aug. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!