Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 15 percenként elmegy a térerő....

15 percenként elmegy a térerő. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Vodafonnál vagyok,és bármikor mobilnetet szeretnék használni, nagyon lassú, egy google keresésnél megizzad.

Állhatok kint az utcán vagy a házban is, folyamatosan rosszabodik a mobilnet gyorsasága, aztán egyszer csak nem tölt be semmi, elment a térerőm is. 2-3 percig nincs se kép se hang. Ezzel azt mondom naponta egyszer-kétszer nem is lenne baj feltétlen, na de negyed óránként egy kicsit sok. Bármi mást akarok használni mint a google vagy egy spotify, a netemnek vége.

Keresgéltem, hogy mi lehet ennek az oka, de nem tudok rájönni. Testvéremnek akivel együtt élek, teljesen jó. Neki is lassúcska néha, de a térerő azért nem megy el.

Miért lehet ez?



2023. aug. 12. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert készülőben van a globális kontrollhoz szükséges teljes uralomátvétel. Minden okostelefon megbolondul másoknál is, nem vagy egyedül ezzel. Hálózati anomáliák, ki–bekapcsolódás, eltűnő hang, meg ilyenek...
2023. aug. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Yettelesek vagyunk a családban, mindenkinek akadozik, útközben általában rettenetesen rossz, otthon sem mindig működik. Az okát nem tudom én sem, de bosszantó, hogy így is fizetni kell egy vagyont.
2023. aug. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
költözés? vagy telekom
2023. aug. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!