Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont válasszak? 20/F

Milyen telefont válasszak? 20/F

Figyelt kérdés

Szóval rohamosan közeledik az a pont, hogy le kell váltanom a Huawei P30 Lite telefonomat. Több, mint 4 éves, és már nagyon rossz állapotban van (cellux tartja össze az elő- és hátlapot, előlapi kamera nem létezik gyakorlatilag, stb.. :D).

A probléma egyébként ott kezdődik, hogy az Androidos telefonoktól már teljesen kivagyok, különösen a Huaweitől, de például az Oppo sem szimpatikus egyáltalán. Viszont az iPhonet sem szeretem, volt régebben egy 5s-em, és rosszul vagyok attól, hogy nem google keresőmotort használ, teljesen más a felülete mint amihez szoktam, bizonyos alkalmazások nincsenek rá, stb.

Nyilván ezek alapján Samsungon gondolkoztam, de egyrészt mint mondtam az androidért sem rajongok, másrészt ott van bennem, hogyha már váltok, akkor lehet most lenne érdemes iPhone-ra váltani, mert azért tudom, hogy azóta változtak. Ki mit javasol?



2023. aug. 14. 11:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
szivesen uram
2023. aug. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!