Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok teefonon játszani...

Hogy tudok teefonon játszani PC steam játékkal?

Figyelt kérdés

Rengeteg videot láttam hogy pc steam jatekkal jatszanak YouTubeon mar találtam egy ilyen web/appot [GeForce NOW] és egy baj van vele hogy mikor megcsináltam mindent elindul a játék de nem tudok semmit sem csinálni nem erintkezik a játékban semmi. Aztan azt irta használjak game padot rendeltem egyet az Emagrol és azzal sem működik de már a játékokba sem dob be varni kell kb 1 orat es azt irja fizessek elo es ugy lehet mukodni fog de en nem dobnek ki penzt arra hogy még lehet azzal sem mukodne.


Szoval Youtubeon meg mindenhol neztem de csak a [GeForce NOW és Steam Link] van a steam link meg azért nem jo mert nincs gépen se laptopom..

Szoval ha valaki tud barmilyen appot akivel tudok steam jatekokon jatszani az irjon. Ja es steam jatekokon azt ertem hogy [Team Fortress 2/Paladins meg ilyen játékok és én ezen akarok jatszani nem masokon szoval aki tud barmilyen appot vagy akarmit ahol tudok leginkabb a Team Fortress 2 játékon játszani az irjon ide valmit



2023. aug. 14. 15:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Csak hogy senki ne kössön belém tudom hogy elirtam a “telefont” !!! Sietve irtam és azért!!
2023. aug. 14. 15:01
 2/3 anonim válasza:
Figyelj akkor szerintem sehogy nem lehet de amúgy nem tudom hogyha van géped akkor miért akarsz gépes játékokat telefonról játszani,mivel sokkal rosszabb.De amúgy eléggé meglepődtem hogy te is pont tf2-vel es paladinssal jatszasz mert nekem is ezek a main jatekaim amugy es mar gyakorlatilag nem is nagyon ismerek magyarokat akik jatszanak ezekkel szoval majd steamen bejelolhetsz ha gondolod 1196875707 a kodom
2023. aug. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nincs gepem, csak 4 evvel ezelott volt
2023. aug. 27. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!