Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik lenne számomra a jobb...

Melyik lenne számomra a jobb eszköz? Tab S6 vagy Tab S9?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok (orvosi) és szeretnék egy tabletet, főként órai jegyzeteléshez. (Elsőkörben az is kérdéses volt, hogy ipad vagy más márka tabletje legyen, de mivel nekem samsung telefonom van így elsősorban a samsungnál nézelődtem.) Viszont nem igazán értek az elektronikus dolgokhoz, emiatt szeretnék segítséget kérni.

Méret szempontjából nekem az Tab S6 és Tab S9 lenne megfelelő, viszont az áruk között azért nem kis különbség van. Alapvetően csak jegyzetelésre és tanulásra használnám (meg amilyen egyetemi dolog még közbe jön), viszont azt nem tudom, hogy elegendő-e a S6 (akkumlátor, tárhely, időtállóság, meg úgy amblokk) vagy inkább érdemes beruházni egy S9-re?



#egyetem #tablet #Tab S6 #Tab S9
2023. aug. 14. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó, megszokás kérdésese. És anyagi helyzet... Amire szeretnéd tökéletes az olcsóbb
2023. aug. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1# voltam. Alap funkciókra tökéletes az S6
2023. aug. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó tablet mindkettő, de azért az S9 nyilván mindenben jobb. Oled kijelző, nagyon erős processzor, sok évnyi várható frissítés és a Samsung ökoszisztéma legjava. Szerintem megéri az S9, de nyilván neked kell tudnod hogy mennyi a kereted és az igényed. Ami viszont biztos hogy Galaxy telefonhoz Galaxy tabletet vennék a könnyű átjárhatóság miatt.
2023. aug. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Samsung S6lite 2022 s pen teljesen jó tablet nekem ilyen van super tablet.
2023. aug. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
A sima tab S6 is jó, sokkal erősebb mint a tab S6 Lite, rááadásul oled a kijelző :)
2023. aug. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sima S6 régebbi mint S6lite 2022 változata.
2023. aug. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. aug. 19. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!