Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges, hogy hozzáférnek...

Lehetséges, hogy hozzáférnek az adataimhoz?

Figyelt kérdés
1-2 emberrel a családban rossz a kapcsolatom, és alapvetően senkivel nem osztok meg semmit, de mégis mindent tudnak. Hozzáférhetnek az adataimhoz, láthatják mit csinálok a telefonon és számítógépen? Hallottam valami olyat, hogy a nyilvános Wifin keresztül ellophatják az adatokat. Mivel egy Wifin vagyunk, lehetséges lenne?

2023. aug. 15. 20:14
 1/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Az nem nyilvános Wifi feltételezem, csak egy lakás Wifi, aminek ti ismeritek a jelszavát, akik használjátok.

Ilyen szintű emberek nem tudják szerintem lefigyelni az adatforgalmat, ami egyébként is titkosított, úgyhogy sokra nem menne vele.

2023. aug. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor honnan tudhatnak szinte mindenről, miközben mindenem kódolva van, stb?
2023. aug. 15. 20:45
 3/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
66%

Ezt előbb kifelejtettem, noha akartam írni, de nekem erről eléggé sajátos véleményem van. Ilyen netes felületeken elég sok paranoid gondolkodású emberrel lehet összefutni.

Lehet, hogy csak beképzeled magadnak.

2023. aug. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Facebookon minden fent van.

Jobban tudja még azt is, hogy mikor voltál sz@rni, mint te magad.

2023. aug. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Változtasd meg a jelszavaidat! (időszakosan ez nagyon is ajánlatos, például az ilyenek miatt.) Ha valaki tudja az e-mail, messenger / facebook stb. jelszavadat, elég sok mindenhez hozzáférhet nélküled is. Azt hogy a wifi adatforgalmon keresztül hozzájutnak-e a netes tevékenységeidhez, neked kell eldönteni, képesek-e ilyesmire azok akikről gondolod...
2023. aug. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!