Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? OnePlus...

Melyiket válasszam? OnePlus Nord3, vagy Galaxy A54?

Figyelt kérdés
Még nem most fogok vásárolni, még nincs rá elég pénzem, diák vagyok, dolgozgatok, elvagyok. Magamnak fogom megvenni a készüléket 100%-osan. A régi telefonom egy Xiaomi Mi 11 Lite, de nem vagyok megelégedve vele, mert rossz a mikrofon, az értesítések b.sznak megérkezni, szóval ez sajnos csere. Megpróbáltam mindent, amit a neten írnak, hogy csináljam meg, de semmi. Szóval a két mobil közül melyiket vegyem meg majd? Olyan november körül tervezem a vásárlást, addigra többnyire minden boltban megjelenik az oneplus nord 3 is, úgy gondolom.

2023. aug. 17. 07:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszik az OnePlus, de nincs valami rejtett hasfájása, mint a mostani Xiaomiknak? Xiaomit soha többé!
2023. aug. 17. 07:31
 2/4 A kérdező kommentje:
Ami fontos lehet, és hiányzik az OnePlusból, és a Galaxy-ban pedig ott van, az az ESIM. Ennek a technológiának mekkora jövője van? Érdemes ezt a szempontot is figyelembe venni?
2023. aug. 17. 08:30
 3/4 anonim ***** válasza:
A One plus nem rossz márka. Nem bugosak meg ilyesmi. Szerintem ha nem ragaszkodsz a Samsung rendszerhez és ökoszisztémához akkor megveheted.
2023. aug. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem ragaszkodom hozzá. Alkalomadtán játszom csak egy-két játékkal.

Azért nem akarok ilyen alsókategóriás Samsungot, vagy Realme telefont venni, mert nem tudom, hogy mikor mire lesz szükségem, és azért használnám ezt a telefont vagy 4-5 évig, és ez a processzor, ami az Oneplusban van, elég erősnek tűnik.

2023. aug. 17. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!