Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone tulajok, nálatok is ez...

Iphone tulajok, nálatok is ez van?

Figyelt kérdés

Iphone 14 plus-om van. Előtte 13 pro-m volt. Alap járaton egy szuper jó telefon de észrevettem pár dolgot, ezek másnál is jelen vannak?


-billentyűhang bug (hiába van lehalkítva a telefon, néha nem azon a hangerőn pötyög hanem ilyen k.va hangosan :D


-youtube 60fps video szaggat itt ott (bárhonnan máshonnan normálisan lejátssza ezeket a videókat, még youtube music appban is, de az eredeti youtube app egy sz.r. Ilyen kb 10 másodpercenként belassul/beszaggat ami nagyon zavaró, és a probléma hónapok óta fenn áll, miért nem kezdenek vele valamit? Nem hiszem hogy csak az én készülékemet érinti…

Mivel sokat youtubeozok már azon is elgondolkodtam hogy visszaváltok samsungra, azon soha nem voltak ilyen gondjaim!



2023. aug. 18. 12:00
1 2
 1/13 Morzsi007 ***** válasza:
100%

12 Mini tulajj vagyok.

A billentyű hang probléma néha nálam is jelentkezik, de néma üzemmódnál nem. A Youtube viszont rendben van nálam, nálad nem a gyenge net miatt van gond 4K/60-nak azért kell adat.

2023. aug. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A billentyű dolgot már korábban (5s, 7) tapasztaltam, meg nem csak ezt, hanem néha “beakadt” a hang, vagyis eltűnt ahogy gépeltem, aztán pár másodperccel később nagyon gyorsan “bepótolta” az elmaradt hangokat, szinte csak 2 nagy kattanást lehetett ilyenkor hallani.


Mondjuk ez nekem inkább érdekes volt csak, mint zavaró, nem sokáig volt bekapcsolva a hang, meguntam hogy állandóan prüttyög a telefon :D

2023. aug. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A net nem lehet gond, otthon 2gigás netünk van ha jól tudom, ilyen optikai kábeles cucc. Meg 720p 60fps-nél is akad, annak meg nem sok adat igénye van…
2023. aug. 18. 12:40
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
iPod touch 7-em van. a billentyűhang az nálam is ilyen, egyszercsak pötyögés közben olyan hangosan pittyen. én már ezt megszoktam, de akkor nem csak nálam van ilyen.
2023. aug. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A billentyűhang néha tényleg ilye. Olyankor csinálja amikor más hangot is lejátszik. Mondjuk válaszolsz egy sms-re és közben jön egy értesítés. Ez tényleg gyakorlatilag azóta ilyen amióta van iPhone.


A youtube appot töröld le és töltsd le újra.

Nálam sosem szaggatott egy videó sem....

A 2 gigás neteddel meg nem mész semmire ha a routered meg szar.

2023. aug. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jó de látszik az a betöltő csík és pikk pakk betölti az egészet. És gépen sosincs ilyen gondom.
2023. aug. 18. 13:54
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
jó de akkor is töröld le és töltsd le újra!
2023. aug. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A billentyű hang nálam is rossz. (Apple tablet) Nekem a böngészőből megnyitott Youtube szokott bugos lenni még. Amúgy a 13 Pro-t miért cserélted le? Én úgy tudom jobb a 14-nél. Vagy a méret miatt?
2023. aug. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát ez hosszú… azt odaadtam anyámnak nekem egy samsungom volt és most lett ez. Letöröltem és visszaraktam de ugyanolyan rossz. :/
2023. aug. 18. 16:46
 10/13 anonim ***** válasza:

Swiftkey-t használok. Nincs gond a hanggal.

YouTubeon sincs semmi gond.

13 mini

2023. aug. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!